Ugrás a tartalomra

Nem csak pénzzel segítenék a Barlangfürdő újjáépítését

Létrehozva
Az elmúlt napokban vállalkozók és magánszemélyek felajánlották azt is, hogy munkájukkal, vagy tárgyi adományokkal segítenék a kármentesítést.
Kép
Fotó: Osztie Tibor

Ahogyan arról a minap.hu is beszámolt, hét eleje óta működik az a bankszámla, amelyet Veres Pál, Miskolc polgármestere és Tóth-Szántai József megválasztott polgármester egyeztetése után nyitott az OTP-nél az önkormányzat a Barlangfürdő újjáépítéséhez érkező pénzbeli felajánlások fogadására.

Nemcsak pénzbeli adományok érkeztek viszont, vannak, akik másképpen segítenének ahhoz, hogy az ikonikus fürdő ismét vendégeket fogadhasson. A városháza sajtóosztályának pénteki közleményéből kiderült: a Miskolci Fürdők Kft.-hez érkeztek olyan megkeresések is vállalkozóktól magánszemélyektől, akik munkájukkal, vagy tárgyi adományaikkal segítenék a kármentesítést. 

– A Miskolci Fürdők Kft. ezúton is köszöni a támogatási szándékot, és ezen felajánlások koordinálása érdekében létrehozta az alábbi e-mail címet: felajanlas@miskolcifurdok.hu. A Barlangfürdő vezetése arra kéri a felajánlást tevőket, hogy ezen a címen jelezzék szándékukat - zárul a közlemény.

Ez is érdekelhet

A DVTK Kecskeméten győzött
MiskolcSport
Női röplabda NB I Liga, rájátszás, B csoport, 1. forduló.
A szünet után feladták
MiskolcSport
Kézilabda, férfi NB I/B, 20. forduló: kikaptak a diósgyőriek.
Flow Models Hungary
Új modelleket kerestek a Miskolc Plázában
MiskolcÉletmódSzabadidőBulvár
Castingot szervezett a Flow Models Hungary a Miskolc Plázában, ahol a modellkedés iránt érdeklődő fiatalok mutathatták meg magukat a szakmai zsűri előtt.
Hozták a kötelező győzelmet
MiskolcSport
Vízilabda, E.ON férfi OB I-es bajnokság, alsóházi rájátszás, 1. forduló.