Ugrás a tartalomra

Elhunyt Tóth István a miskolctapolcai Rotary Club elnöke

Létrehozva
Családja, barátai, volt munkatársai gyászolják az 58 éves korában, elhúzódó betegségben elhunyt rotaristát.

„Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Tóth István „Putyuka” (1966-2024) barátunk, klubunk évek óta egyik legaktívabb tagja, a 2024/2025 rotary évre megválasztott elnökünk szeptember 21-én, 58 éves korában elhunyt” – adta hírül szombat este közösségi oldalán a Rotary Club Miskolc-Tapolca. 

Kép
Fotó: Rotary Club Miskolc-Tapolca

„Márciusi agyműtéte óta folyamatosan különböző kórházi osztályokon feküdt, bizakodva a gyógyulás lehetőségében. Az utóbbi napok örömteli javulása ellenére, örökre eltávozott az égi rotaristák közé. Fájó szívvel osztozunk felesége Katica, gyermekei Bálint és Petra gyászában” – írják. 

Ez is érdekelhet

Bajusz Gábor
Bajusz Gábor lemond a frakcióvezetői megbízatásáról
Miskolc
Bajusz Gábor a közösségi oldalán tette közzé a hírt szerda este.
Gazdikereső kutyákkal ismerkedtek a városházán
MiskolcÉletmódSzabadidő
A Miskolci Városgazda nem bízza a véletlenre, hogy az állategészségügyi telepen élő ebek gazdára találjanak, a kéthetente megrendezett teleplátogatások mellett most elindították az Office Dog Visit néven futó akciójukat is.
NKA Universitas Pécs - DVTK HunTherm Fotó: MKOSZ
Diósgyőr: 25 eladott labda...
MiskolcSport
A DVTK elkezdte a harcot a bajnoki aranyért. Az NKA Universitas Pécs vendége volt a DVTK HunTherm.
medve Andó-kút
Medvét rögzített a kamera az Andó-kút közelében
MiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénKörnyezetBulvár
A videót közzé is tették Varbó közösségi oldalán.