Ugrás a tartalomra

Szombat délelőtt késésekre lehet számítani a belvárosban

Létrehozva
A VI. Supersum jótékonysági futóverseny miatt időszakos forgalomlassítás várható.
Kép
Fotó: MVK Zrt.

Szeptember 28-án, szombaton a VI. Supersum jótékonysági futóverseny miatt, 10:00 és 10:30 között időszakos forgalomlassítás várható a belvárosban a Városház tér – Széchenyi utca – Kazinczy utca – Kelemen Didák utca – Palóczy utca – Városház tér útvonalon. 

A forgalomlassítás következtében néhány perces késésre lehet számítani az 1-es villamosjáratok, valamint a Kazinczy utcán és a Palóczy utcán közlekedő autóbuszjáratok (11, 14, 28, 34, 35, 44) esetében - közölte az MVK Zrt.

Ez is érdekelhet

A történelmi Avast ellenőrizték
Miskolc
Illegális szemétlerakás, kóborkutyák, kábítószer-fogyasztás – egyebek mellett ezeket is ellenőrizték a szerdai bejárás során.
Képgaléria
Mobildiagnosztikai szűrőbusz az Avason
Magyarország legnagyobb mobil diagnosztikai központja érkezett az Avasra
MiskolcEgészség
Magyarország átfogó egészségvédelmi szűrőprogramjának állomása szerdán Miskolc, az Avas volt: ötvenféle vizsgálatra volt lehetőség az Avasi Gimnázium előtti téren.
Az egyik legismertebb miskolci örökségéről emlékeznek meg egy közös futással
MiskolcSportEgészségSzabadidő
Az esemény egyben jótékonysági célt is szolgál.
Az ember a hang mögött
MiskolcKultúraBulvárCelebhírek
A Jászai Mari-díjas Érdemes művésszel, Kautzky Armanddal találkozhattak az érdeklődők kedden délután az MCC rendezvényén. A közönség ezúttal nemcsak a jól ismert szinkronhangot hallhatta, hanem személyes történetein keresztül a színész pályájába is bepillantást nyerhetett.