Ugrás a tartalomra

Decemberben módosulnak a jegy- és bérletpénztárak, illetve az Ügyfélszolgálati Iroda nyitvatartása

Létrehozva
Decemberben a hétvégéken a jegy- és bérletpénztárak, valamint az Ügyfélszolgálati Iroda nyitvatartása módosul az alábbiak szerint.

Az Ügyfélszolgálati Iroda december 7-én és 14-én (a két áthelyezett munkanapon) a szokásos pénteki munkarend szerint lesz nyitva, a jegy- és bérletpénztárak szombatonként és vasárnaponként, azaz december 7-én, 8-án, 14-én, 15-én, 21-én és 22-én 7 és 14 óra között tartanak nyitva.

További információ az MVK honlapján.
 

Ez is érdekelhet

Tavaszi forgatag várta a családokat Felsőhámorban
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Családi programokkal, kézműves foglalkozásokkal és különleges élményekkel várták az érdeklődőket a Hámori Waldorf Iskola Szent György-napi vásárán szombaton Felsőhámorban.
Föld-napi programokkal várták a családokat az állatkertben
MiskolcSzabadidőKörnyezet
Különleges programokkal csatlakozott a Föld napjához vasárnap a Miskolci Állatkert, ahol természetvédelmi bemutatók, ismeretterjesztő foglalkozások és családi programok is várták a látogatókat.
Képgaléria
DVTK HUNTHERM - Sopron Basket 85-66
A bajnok fejet hajtott, aranyért mehet a Diósgyőr
MiskolcSport
A DVTK HunTherm a bajnoki döntőbe jutásért játszott. A bajnoki címvédő Sopron Basket csapatát fogadta a DVTK HunTherm.
Képgaléria
Kézműves Kupa 2026
Verseny és kreativitás Miskolcon
MiskolcOktatásSzabadidő
Huszonhatodik alkalommal rendezték meg szombaton a Kézműves Kupát, ahol 28 kategóriában hirdettek eredményt, és a legjobbak szakmai elismeréseket, valamint különdíjakat vehettek át.