Ugrás a tartalomra

Nézze újra a Miskolc Televízió karácsonyi műsorait! - 1. rész

Létrehozva
December 24-én, 25-én, 26-én és a két ünnep között ünnepi műsorokkal jelentkezik a városi televízió.

Szenteste a Karácsonyi üdvözletben Tóth-Szántai Józsefnek, Miskolc polgármesterének a gondolatait hallhatták, az Én karácsonyomban Mikita Dorka, a Miskolci Nemzeti Színház színművésze és Kiss Zoltán, a Herman Ottó Gimnázium pedagógusa beszélt arról, mit jelent nekik a karácsony, még a Karácsonyi üzenetben Szabó József, a Diósgyőri Római Katolikus Plébánia plébánosa mondta el az Úr igéjét.

Műsorainkat a minap.hu médiatárában, illetve cikkünkben is megtalálja. 

Karácsonyi üdvözlet:

Az én karácsonyom:

Karácsonyi üzenet:

 

 

 

Ez is érdekelhet

Kampányakkordok békére hangolva: újra Miskolcon járt a Fidelitas
MiskolcBelföld
"A jövőnk a béke!” mottóval rendezett Civil Akadémiát csütörtök este a Civil Összefogás Fórum (CÖF) miskolci klubja.
Kvaterka - Margit Pince
Új lendületet kap az Avasi Kvaterka
MiskolcKultúra
Az Avasi Kvaterka idén sport- és egészségtudatos programokkal bővül. A szervezők célja, hogy a közösségi élmény mellett az aktív életmódot és az Avas értékeit is erősítsék.
Nem maradnak éjszakára
MiskolcKultúraEgyház
Sok éven át 25 órán át olvastak fel Wass Albert-műveket, most már egyestés programot szerveznek. Pénteken este 6 órától lesz a Miskolci Wass Albert zenés-irodalmi felolvasó est.
Rendészeti ellenőrzést tartottak Komlóstetőn
Miskolc
Kiemelt rendészeti ellenőrzést tartott a Miskolci Önkormányzati Rendészet (MIÖR) Komlóstetőn csütörtökön. Az akcióban részt vett Hollósy András, Miskolc alpolgármestere is, valamint Bajusz Gábor önkormányzati képviselő.