Ugrás a tartalomra

Gépkocsitárolót alakítanának ki a Gömöri utcában, a lakosság véleményét kérik

Létrehozva
Lakossági fórumot tartanak az ügyben.

A városháza sajtóosztálya által hétfőn kiadott közlemény szerint egy 20 állásos személygépkocsitároló létesítését tervezik a miskolci, 4420/115 hrsz.-ú ingatlanon, amihez a hatályos településrendezési eszközök módosítása vált szükségessé.

A módosítás egy kertvárosias lakóövezet különleges garázsterület övezet céljára történő átminősítéséről szól. A véleményezési dokumentáció ITT megtekinthető.

A területen szükségessé vált a város településrendezési eszközeinek módosítása, és ezzel összefüggésben lakossági fórumot kell tartani, amit január 21-én, kedden 15 órai kezdettel meg is tesznek a polgármesteri hivatal Hunyadi utcai épületének 3. emeleti ferdetetős tárgyalójában.

 

Ez is érdekelhet

Átvették megbízóleveleiket Miskolc és térsége új országgyűlési képviselői
MiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A Tisza Párt színeiben induló Juhász Roland és Czipa András képviseli majd Miskolcot és térségét a hamarosan megalakuló Országgyűlésben. Tóth-Szántai József, a megyeszékhely polgármestere gratulált nekik, és elmondta: számít az együttműködésükre.
Ez is az egyház: kávéház, katekézis, Énekes nap
MiskolcEgyház
A különböző keresztény felekezetek közösségei az előttünk álló időszakban is változatos hitéleti és szabadidős programokat, valamint szolgálati lehetőségeket kínálnak.
Mutatjuk, mire készüljön a város útjain
Miskolc
A félsávos lezárások és útterelések csütörtök reggel is említésre méltóak.
DVTK HUNTHERM - Sopron Basket 78-68
Nincs 2-0, szombaton Diósgyőrben ismét találka
MiskolcSport
A DVTK HunTherm a bajnoki elődöntő második meccsét játszotta szerdán. A Sopron Basket vendége volt a DVTK HunTherm.