Ugrás a tartalomra

Kutyák vihettek emberi csontot egy lyukói udvarra

Létrehozva
A rendőrség egyelőre nem talált bűntényre utaló nyomokat. Arra, hogy a négylábúak, hol bukkanhattak emberi csontokra, csak tippünk van.

Igencsak figyelemfelkeltő címmel jelent meg nemrégiben egy cikk a Boonon: "Emberi csontokat találtak Lyukóban".

A megyei portál szerint emberi csontokat találtak a Lyukó dűlő egyik udvarán. A helyszínelők kivonultak, hogy a haláleset körülményeit megvizsgálják.

A szépen szőtt horrorsztori azonban félbeszakadt. Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense kérdésünkre megerősítette: valóban emberi csontokat találtak, de nem utal semmilyen körülmény bűncselekményre. A rendőrség általános közigazgatási eljárás keretében nyomoz.

A Boon információi szerint kutyák vihették a csontokat a lyukói udvarra. Nem elképzelhetetlen, hogy a maradványok a városrészi köztemetőből származnak.  

Címképünk illusztráció Forrás: Elhagyatva Miskolcon

Ez is érdekelhet

Elektrógerkedés Lillafüreden
MiskolcSzabadidő
A nyár kedvenc szabadtéri RAVE buliját tartották meg szombat este az erdő szélén, Lillafüreden, a Medvetalp Bistróban.
Mutatjuk, hol nem lesz víz vasárnap Miskolcon
Miskolc
Miskolc több pontján hibaelhárítási munkálatokat végeznek az ÉRV Zrt. munkatársai vasárnap, ezért az érintett helyszíneken lajtos kocsikkal biztosítják az ivóvizet.
Képgaléria
Avasi Kvaterka
Élettel telt meg a Mélyvölgyi pincesor az Avasi Kvaterkán
MiskolcGasztroSzabadidő
Nyitott pincékkel, borokkal, zenével és nyári találkozásokkal telt meg szombaton az Avasi Kvaterka. A július 11-i programnak ezúttal a Mélyvölgyi pincesor adott otthont, ahol délután öt órától egészen hajnali kettőig várták a látogatókat.
Képgaléria
DVTK - Újpest FC 2-2 (1-0)
Döntetlent értek el a piros-fehérek
MiskolcSport
Labdarúgás: negyedik felkészülési találkozóját hazai környezetben játszotta a diósgyőriek NB II-es csapata.