Ugrás a tartalomra

Még huszonhat sincs az új tréner

Létrehozva
Hírünk igaznak bizonyult: Apatóczky Máté lett a DVTK NB I/B-s férfi kézilabdázóinak vezetőedzője.

A huszonhatodik évét augusztusban betöltő Apatóczky Máté várható megbízatásáról hetekkel ezelőtt elsőnek számoltunk be és a tréner azóta megkapta kinevezését a DVTK NB I/B-s férfi kézilabdacsapatához. Az új mester az előző szezonban játékosként és utánpótlás edzőként szolgált a piros-fehéreknél. 

Kép
Apatóczky Máté
Apatóczky Máté a DVTK NB I/B-s férfi kézilabdacsapatának új vezetőedzője. Fotó: Magánarchívum
A DVTK felnőtt csapatának stábja

Vezetőedző: Apatóczky Máté
Másodedző: Puskás Attila
Kapusedző: Grandjean Gábor
Erőnléti edző: Erdélyi Péter
Gyógytornász: Járosi András
Gyúró: Harsányi Sándor

Címkék

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Megszépült az aluljáró. Fotó: Juhász Ákos
Új életet kapott a miskolci aluljáró falfestménye
Miskolc
Elkészült a miskolci aluljáró új street art alkotása, amely diákok, művészek és a város összefogásával született meg. Az átadáson Tóth-Szántai József polgármester is részt vett, aki nyilvánosan bocsánatot kért amiatt, hogy a korábbi falfestményt tévedésből lefestették.
Változás a Csabavezér úti buszközlekedésben
Változás a Csabavezér úti buszközlekedésben
Miskolc
A 4-es, 14-es, 43-as, 44-es, 45-ös, 914-es buszok közlekedését is érinti a változás.
Rejtélyes éjszaka a miskolci múzeumban
MiskolcKultúra
Kiállítások, tárlatvezetések, alkotófoglalkozások, családi programok és egy új nyomozós játék is várja az érdeklődőket a Múzeumok Éjszakáján Miskolcon. A Herman Ottó Múzeum és tagintézményei idén is több mint negyven programmal csatlakoznak az országos rendezvénysorozathoz.
Avasi útfelújítás
Lezárás lesz az avasi útfelújítás legkritikusabb szakaszain
Miskolc
Útlezárásokra kell számítani az Ifjúság úti és a Miskolctapolcai úti kereszteződésben.