Ugrás a tartalomra

Egy balesetet szenvedett sérültet fosztott ki Miskolcon

Létrehozva
Egy több mint 400 ezer forintba kerülő telefonnal lépett meg a 39 éves férfi.

Kifosztás bűntett miatt folytatott nyomozást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 39 éves miskolci férfi ellen – tájékoztatta lapunkat a rendőrség kedden.

Mint írták, a gyanúsított tavaly júniusban, egy éjszaka történt baleset után elvette a földön sérülten fekvő férfi mobilját. A baleset Miskolcon, a Szentpáli és a Széchenyi utca kereszteződésében történt.

A nyomozók a felderítés eredményeként gyanúsítottként hallgatták ki az elkövetőt, a rendőrök lefoglalták a több mint 400 ezer forint értékű készüléket, és visszaadták jogos tulajdonosának.

A Miskolci Rendőrkapitányság elvégezte az eljárást, és az iratokat átadta az ügyészségnek – zárul a közlemény.

Ez is érdekelhet

Vasárnaptól nyári időszámítás szerint közlekednek az MVK járatai
Miskolc
A téli időszámítás március utolsó vasárnapján véget ér, ezért március 29-én (vasárnap) hajnali kettőről háromra kell állítani az órát.
Más és más lesz a fiókokban
MiskolcKultúra
A húsvétra készülődés mellett helyet kap a frankofónia, a lengyel–magyar barátság megünneplése és egy rajzpályázat is. A miskolci könyvtárak és fiókkönyvtárak szinte mindennap várják látogatóikat. Brézai Zoltánnal beszélgettünk.
Kurucz helyett Bódi
MiskolcSport
Változás történt az MVSC-Miskolc focicsapatának kispadján.
Jótékonysági koncert a Belvárosi evangélikus templomban
MiskolcKultúraEgyház
Molnár Levente operaénekes és a Fényerő zenekar április 10-én, pénteken 18 órától a Miskolc-Belvárosi Evangélikus Egyházközség templomában várja koncerttel az érdeklődőket. Az est bevételét a miskolci gyermekkórház daganatos kis betegeinek támogatására ajánlják fel.