Ugrás a tartalomra

Futó zápor, zivatar zavarhatja meg a napos hétfőnket

Létrehozva
Változékony időjárásunk lesz a hét első munkanapján.

Napos, gomolyfelhős időre számíthatunk hétfőn a térségben, és napközben helyenként futó zápor, esetleg néhol zivatar is kialakulhat.

Sokfelé lesz élénk, erős az északkeleti szél. Kora reggel 8, délután 15 fok körül alakul a hőmérséklet.

Kedden többfelé gomolyfelhők zavarhatják a napsütést, és helyenként záporok is kialakulhatnak, néhol esetleg az ég is megdörrenhet. Napközben a Dunántúl fölé vastagabb felhők érkezhetnek, melyekből nyugaton, délnyugaton eső is kialakulhat.

Általában gyenge, mérsékelt marad a légmozgás, de északkeleten időnként élénk lesz az északi, északkeleti szél.

Kora reggel helyenként párás, ködös lehet az idő. Hajnalban 0-7, délután 12-17 fokot mérhetünk – írja az Időkép.

Az egész városban jó a levegő minősége a pmmonitoring.hu oldal tájékoztatása szerint.

Ez is érdekelhet

tűzoltó Miskolc
Tűz volt egy családi házban Miskolcon - tűzoltók, mentő a helyszínen
MiskolcHavaria
Az Andor utcában volt szükség tűzoltói beavatkozásra péntek este.
A párharc folytatódik. Fotó: magánarchívum
DVTK Jegesmedvék - DEAC: a hetedik meccs dönt majd
MiskolcSport
Jégkorong Erste Liga, negyeddöntő, 6. mérkőzés: egyenlítettek a hajdúságiak.
Hajrá diákok! Hajrá diákolimpia!
MiskolcSport
Az ünnepélyes megnyitóval hivatalosan is kezdetét vette az V-VI. korcsoportos kosárlabda „B” diákolimpia országos döntője, Miskolcon.
Bárczay emléknap Fotó: Osztie Tibor
A Bárczayakra emlékeztek
MiskolcKultúraSzabadidő
Bárczay emléknapot tartottak péntek délután a Bárczay Kúriában.