Ugrás a tartalomra

Dolgoznak a munkagépek Miskolc útjain

Létrehozva
Miskolci útinform kedd reggel.

Cserélik az ivóvíz-vezetékeket a Pattantyús, a Klapka György és a Mendikás utcában. A Miskolci Városgazda tájékoztatása szerint a Pattantyús utcában félpályás útlezárás és jelzőlámpás forgalomirányítás van érvényben, a Klapka György és a Leszih Andor utca pedig zsákutcává vált.

A városban közterület-bontási és hibaelhárítási munkát végeznek az Alföldi u. 26., Ady Endre u. 5., Balaton u. – Velence u. kereszteződés, Balassi u. 13., Baráthegyalja u. 23–25., Bánki Donát u. 1., Bezerédi u. 8., Branyiszkó u. 8., Boldog u. 11., Denevér u. 4., Dózsa György u. 30., Előhegy u. 1/A., Előhegy u. 58–72–84., Gépész u. 24., Görömbölyi u. 31., Hideg sor – Mendikás dűlő kereszteződés, Illyés Gyula u. 24., Illyés Gyula u. 30., Isaszeg u. 7/A., Klapka u. – Hajós u. kereszteződés, Lehár Ferenc u. 8., Majláth István u. 36/B., Mária u. 3., Miskolctapolcai út – Vasúti felüljárónál, Nándorfehérvári u. 20., Puskás Tivadar u. 5., Salétrom u. – Bercsényi u. kereszteződés, Tallér u. – Gárdonyi u. kereszteződés, Temetőalja u. 21., Temesvári u. 27., Tégla u. 19., Zoltán u. 2.

A munkavégzések ideje alatt arra kérik a közlekedőket, hogy:

• figyeljék a kihelyezett forgalomtechnikai jelzéseket,

• tartsák be a sebességkorlátozásokat,

• és ügyeljenek a munkaterületen dolgozók, valamint a közlekedésben résztvevők biztonságára.

Ez is érdekelhet

Tóth-Szánta József: Segítsünk életben tartani a miskolci fákat
MiskolcKörnyezet
A Miskolci Városgazda locsolóautói folyamatosan járják a várost, de a rendkívüli hőségben a növények így is nehezen bírják. Különösen a fiatal fák vannak veszélyben, ezért a polgármester arra kéri a lakosságot, hogy, aki teheti, locsolja a közterületi fákat is.
Finishben az Avalon társasház
Finishbe ért az Avalon társasház építése
Miskolc
Elkészült az innovatív zöldtető, a megújuló energiával működő fűtési-hűtési technika, valamint már az üzlethelyiségek egy részét is lefoglalták a bérlők az Avalon társasházban, a belváros szívében.
Lajtos kocsival biztosítják Miskolc több pontján az ivóvizet
MiskolcKörnyezet
Az ÉRV Zrt. munkatársai Miskolcon több helyszínen hibaelhárítást végeznek szombaton, ezért szünetel az ivóvíz-szolgáltatás, mutatjuk pontosan hol.
Ebből csak előnye származhat
MiskolcEgészség
Szép dolog segíteni más embereken, véradással is, de vajon a lelki előnyön túl milyen hatása van a véradó szervezetére az, ha időközönként „megcsapolják”. A transzfúziós felelős orvos válaszolt kérdésünkre.