Ugrás a tartalomra

A legendás Bengáli Miskolcon

Létrehozva
A nosztalgia hangulata garantált Miskolcon.
Kép
A legendás Bengáli Miskolcon
A legendás Bengáli Miskolcon. Fotó: MVK Zrt.

Október 9-én, csütörtökön, valamint október 10-én, pénteken Miskolc lakói és a közlekedés iránt érdeklődők különleges élményre számíthatnak: a 151-es pályaszámú, legendás Bengáli (FVV) villamos ismét forgalomba áll. Ezúttal tanulójáratként, várhatóan 7 és 15 óra között indul útjára - írta az MVK Zrt.

Nosztalgia Miskolcon

Bár az utasokat nem szállítja, a nosztalgia hangulata garantált, hiszen a különleges villamos ma már csak ritkán gördül ki a remízből, így a város szívében újra találkozhatnak a történelmi járművel az érdeklődők.

Az MVK Zrt. arra kéri a közlekedésbarátokat, hogy a villamos közelében a biztonságra különösen figyeljen, és a közlekedési szabályokat minden esetben tartsa be!

Címkék

Ez is érdekelhet

Növényvédelmi permetezésre figyelmeztet a Városgazda
Miskolc
Július 6-án (hétfőn) 21:30 órától – időjárási körülményektől függően – a vadgesztenyefák egészségének megóvása érdekében növényvédelmi permetezési munkálatokat végeznek.
Diósgyőri Jazz Tánc Klub
Világbajnoki sikerekkel és telt házas gálával zárta az évadot a Diósgyőri Jazz Tánc Klub
Miskolc
Kiemelkedően sikeres tanévet tudhat maga mögött a Diósgyőri Jazz Tánc Klub.
Gyulán remekeltek a Miskolci Vízművek SC szeniorjai
MiskolcSportBelföld
Az 56. Országos Szenior Úszóbajnokságot, egyben a dr. Regele Károly Emlékversenyt június utolsó hétvégéjén rendezték meg Gyulán.
„A zene összeköti a világot; egy húron pendülünk” a kínaiakkal
MiskolcVilágKultúra
A suzhoui operatársulat magyarországi turnéja keretében, a Civilizációk közötti párbeszéd napja alkalmából egy különleges ingyenes kulturális élményt kínál az érdeklődők számára július 13-án 19 órai kezdettel, a Zenepalotában.