Ugrás a tartalomra

Birkóznak, fociznak, karácsonyoznak

Létrehozva
Miskolcon ismét megtartják az egyik legnagyobb érdeklődéssel várt évbúcsúztatót. Amelynek programja különleges csemegét ígér a szereplők számára.
Kép
A DVTK Medicalban birkóznak, fociznak, ajándékoznak és ünnepelnek a piros-fehérek. Fotó: magánarchívum
A DVTK Medicalban birkóznak, fociznak, ajándékoznak és ünnepelnek a piros-fehérek. Fotó: magánarchívum

A DVTK birkózó szakosztálya újra megrendezi hagyományos karácsonyi gáláját, amelyre ezúttal december 20-án, szombaton 16 óra 30 perctől kerül sor a DVTK Medical birkózó termében, ahová mintegy százhúsz sportolót, edzőt, vezetőt, szülőt, hozzátartozót, támogatót és a műfajjal szimpatizáló vendéget várnak.

– Ezt az eseményt valamennyien mindig nagyon várjuk – mondta Szabó Máté, a piros-fehérek edzője. – Először a szőnyegen birkóznak a gyerekek, majd zokniban fociznak, aztán elöljáróink köszöntői következnek, végül megjutalmazzuk a hazai és a nemzetközi viadalokon legjobban szerepelt tagjainkat. Utána együtt felmegyünk a nagyterembe és a fogadás keretében a megterített asztaloknál elevenítjük fel az idei esztendő legemlékezetesebb pillanatait.

Címkék

Ez is érdekelhet

Ismét előnybe kerültek a Macik
MiskolcSport
Jégkorong Erste Liga, negyeddöntő, 5. mérkőzés: pénteken lezárhatják a párharcot.
Simán kikapott a DVTK
MiskolcSport
Röplabda, női NB I Liga, rájátszás, B csoport, 3. forduló.
A TISZA szerint ilyen a tisztességes kampány? – Szórólapok eltávolítása Miskolcon
Miskolc
Miskolcon, a TISZA jelöltjéhez, Czipa Andráshoz köthető aktivisták eltávolítják a postaládákból azokat a szórólapokat, amelyek Orbán Viktor miniszterelnök szombati miskolci látogatásáról tájékoztatják a lakosságot - írja szerkesztőségünkhöz eljuttatott sajtóközleményében Hollósy András.
Ezerrel többen jelentkeztek első helyen a Miskolci Egyetemre, mint tavaly
MiskolcOktatás
A Miskolci Egyetemre közel ezer fővel többen adták le első helyen a jelentkezésüket, mint 2025-ben, számuk meghaladta a nyolcezer főt.