Ugrás a tartalomra

Athénben fütyül a miskolci ügyvéd

Létrehozva
Újabb rangos küldést kapott a Nemzetközi Kosárlabda Szövetségtől a kiválóan foglalkoztatott miskolci sportember.
Kép
Mészáros Balázst (középen) Athénbe delegálták. Fotó: magánarchívum
Mészáros Balázst (középen) Athénbe delegálták. Fotó: magánarchívum

A civilben ügyvédként dolgozó dr. Mészáros Balázs december 11-én, csütörtökön 18 órától Görögország fővárosában fújja a sípot a Panathinaikos – Crvena Zvezda mérkőzésen. Az athéniek és a belgrádiak az Európa Kupa női rájátszásának keretében mérik össze tudásukat.

Mészáros Balázs a román Ciprian Stoica és a cseh Petr Blahout társaságában dolgozik majd a nagy érdeklődéssel várt találkozón, amelynek FIBA ellenőre a török Engin Kennerman lesz.

Címkék

Ez is érdekelhet

Nem maradnak éjszakára
MiskolcKultúraEgyház
Sok éven át 25 órán át olvastak fel Wass Albert-műveket, most már egyestés programot szerveznek. Pénteken este 6 órától lesz a Miskolci Wass Albert zenés-irodalmi felolvasó est.
Rendészeti ellenőrzést tartottak Komlóstetőn
Miskolc
Kiemelt rendészeti ellenőrzést tartott a Miskolci Önkormányzati Rendészet (MIÖR) Komlóstetőn csütörtökön. Az akcióban részt vett Hollósy András, Miskolc alpolgármestere is, valamint Bajusz Gábor önkormányzati képviselő.
Enyedi Lili két aranyérmet nyert
MiskolcSport
Nyíregyházán rendezték az U20-as és az U18-as atléták fedettpályás országos bajnokságát.
Javítani a lyukói életlehetőségeket – közel 1 milliárdos program kezdődött Miskolcon
Miskolc
Elindult az „Együtt Lyukóért!” című projekt megvalósítása.