Ugrás a tartalomra

Fergeteges bulival búcsúztatja az óévet Miskolc

Létrehozva
Péterfy Bori és a Love Band, és a Mystery Gang is zenél majd, éjféltől pedig lézershow várja a bulizókat.
Kép
Fotó: Osztie Tibor

December 31-én újra bulihangulat lesz Miskolcon. A programkavalkád este hat órakor kezdődik majd a Szent István téren a Melody Maker fellépésével, őket követi majd háromnegyed nyolctól Bárány Attila.

Este 21.15-től Péterfy Bori és a Love Band szórakoztatja majd a közönséget, de fellép szilveszter éjszaka fellép a Mystery Gang is, akik a rock and roll és rockabilly életérzést hozzák majd el, ők 22.45-től lépnek színpadra.

Éjféltől pedig látványos lézershow-val várják a kilátogatókat, de a lézer mint látványelem már este 8 és éjfél között is végig a téren lesz. A szilveszteri programot 0:30-tól Dan von Shulcz magyar DJ és producer zárja majd, aki egészen hajnal 2-ig zenél.

Ez is érdekelhet

Ismét előnybe kerültek a Macik
MiskolcSport
Jégkorong Erste Liga, negyeddöntő, 5. mérkőzés: pénteken lezárhatják a párharcot.
Simán kikapott a DVTK
MiskolcSport
Röplabda, női NB I Liga, rájátszás, B csoport, 3. forduló.
A TISZA szerint ilyen a tisztességes kampány? – Szórólapok eltávolítása Miskolcon
Miskolc
Miskolcon, a TISZA jelöltjéhez, Czipa Andráshoz köthető aktivisták eltávolítják a postaládákból azokat a szórólapokat, amelyek Orbán Viktor miniszterelnök szombati miskolci látogatásáról tájékoztatják a lakosságot - írja szerkesztőségünkhöz eljuttatott sajtóközleményében Hollósy András.
Ezerrel többen jelentkeztek első helyen a Miskolci Egyetemre, mint tavaly
MiskolcOktatás
A Miskolci Egyetemre közel ezer fővel többen adták le első helyen a jelentkezésüket, mint 2025-ben, számuk meghaladta a nyolcezer főt.