Ugrás a tartalomra

Elmarad a várva várt előadás a Művészetek Házában

Létrehozva
A Művészetek Házába január 7-ére meghirdetett Acélmagnóliák című előadást a rendkívüli időjárásra való tekintettel elhalasztják.

Új időpontot tűztek ki: 2026. január 19., hétfő 19 óra.

A korábbi időpontra megváltott belépőjegyek automatikusan érvényesek az új időpontra.

Amennyiben az előadás új időpontja nem megfelelő, a jegyvisszaváltási igényét 2026. január 15-ig van lehetőség benyújtani a vásárlás helyszínén.

Az online vásárolt belépők esetében visszaváltási kérelmét az InterTicket által e-mailben küldött linken rögzítheti, 2026. január 15-ig.

A sikeres rögzítés után minden esetben kiküldésre kerül a megadott e-mail címre egy megerősítő email.

A jegyek visszaváltása, illetve a jóváírási kérelmek benyújtása a bank felé a visszaváltási határidőt követően fog megkezdődni.

Ez is érdekelhet

Mutatjuk, hol és mikor aszfaltozzák az Avast
Miskolc
Egy hét múlva megkezdődik az Avas főútjának teljes felújítása.
Magyar Film Napja 2026 – Bujtor István előtt tiszteleg Miskolc
MiskolcKultúra
Április 30-án ismét a magyar filmművészet kerül a középpontba a Magyar Film Napja alkalmából. Ebből az ünnepi apropóból a miskolci Művészetek Háza Uránia és Béke Art mozitermei különleges vetítéssorozattal várják a közönséget, amely méltó módon idézi meg a hazai filmgyártás egyik ikonikus alakját, Bujtor István munkásságát.
Pakusza Zoltán szerint jár az esélyteremtési illetmény a dolgozónak
MiskolcBelföld
Az önkormányzati képviselő leszögezi hétfői közleményében, hogy ezt jogerős ítélet mondja ki.
Tolvajt keres a rendőrség, mi is segíthetünk benne
MiskolcBűnügy
A miskolci rendőrök ismeretlen tettes azonosításához kérik az állampolgárok segítségét.