Ugrás a tartalomra

Büki Ádám harmadik számában szerepelt

Létrehozva
Az olaszországi Milánóban és Cortina d'Ampezzóban zajlik a XXV. téli olimpia.
Kép
Büki Ádám immáron a harmadik számában indult. Fotó: magánarchívum
Büki Ádám immáron a harmadik számában indult. Fotó: magánarchívum

Az ötkarikás viadal pénteki versenyei során a miskolci Büki Ádám a férfi szabadstílusú 10 kilométeres sífutásban állt rajthoz és természetesen nem szólhatott bele a műfaj nagyjainak küzdelmébe. 

A végeredmény: 1. Johannes Hösflot Klaebo (Norvégia) 20:36.2 perc, 2. Mathis Desloges (Franciaország) 20:41.1, 3. Einar Hedegard (Norvégia) 20:50.2, 4. Harald Östberg Amundsen 21:00.2, 5. Martin Löwström Nyenget (Norvégia) 21:03.5, 6. Andrew Musgrave (Nagy-Britannia) 21:06.3, ... 86. Büki Ádám 25:36.2.
 

Címkék

Ez is érdekelhet

Mutatjuk, hol érdemes fokozott óvatossággal közlekedni
Miskolc
A Miskolci Városgazda munkatársai a város több pontján hibaelhárítási munkálatokat végeznek, ezért kérik a közlekedők óvatosságát.
Mutatjuk, hol és mikor aszfaltozzák az Avast
Miskolc
Egy hét múlva megkezdődik az Avas főútjának teljes felújítása.
Magyar Film Napja 2026 – Bujtor István előtt tiszteleg Miskolc
MiskolcKultúra
Április 30-án ismét a magyar filmművészet kerül a középpontba a Magyar Film Napja alkalmából. Ebből az ünnepi apropóból a miskolci Művészetek Háza Uránia és Béke Art mozitermei különleges vetítéssorozattal várják a közönséget, amely méltó módon idézi meg a hazai filmgyártás egyik ikonikus alakját, Bujtor István munkásságát.
Pakusza Zoltán szerint jár az esélyteremtési illetmény a dolgozónak
MiskolcBelföld
Az önkormányzati képviselő leszögezi hétfői közleményében, hogy ezt jogerős ítélet mondja ki.