Ugrás a tartalomra

Tömegeket csábított a régiségvásárba a tavasz

Létrehozva
Március első (vasár)napján ismét benépesült Miskolc belvárosa: a főutcát és a környező utcákat antik bútorok, porcelánok, ékszerek és számtalan különleges relikvia standjai töltötték meg.
Kép
Régiségvásár

A régiségvásár ezúttal is igazi találkozóhelynek bizonyult családok és szenvedélyes gyűjtők számára egyaránt. Sokan már a délelőtti órákban kilátogattak, hogy kényelmesen végigjárhassák a kínálatot. 

Akadtak, akik négylábú kedvenceikkel érkeztek, így a kutyusok is részesei lehettek a nyüzsgő forgatagnak. A napsütéses időjárás és az előre sejthető nagy érdeklődés miatt nemcsak a sétálóutca, hanem több mellékutca is megtelt árusokkal és érdeklődőkkel.

Preview Image
Mocsári László képgalériája

A kínálat ezúttal is rendkívül változatos volt: régi edények, medálok, drágakövek, festmények és különféle használati tárgyak sorakoztak az asztalokon. Volt, aki hosszan böngészett a portékák között, mások konkrét céllal érkeztek – például bakelit lemezt vagy egy-egy régi játékot kerestek gyűjteményükbe.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Papszer utcai csőtörés
Vízben úszik a Papszer utca - frissítve
MiskolcKörnyezet
Nagy mennyiségű víz öntötte el a Miskolcon a Papszer utcát, valószínűleg csőtörés miatt.
Újabb forgalomkorlátozásokra kell számítani a belvárosban hétfőtől
Miskolc
Augusztus 10-én megkezdődnek a Szeles utcai csomópont útfelújítási munkálatai, ezért forgalomkorlátozást vezettek be, de mutatjuk a többi helyszínt is.
Képgaléria
Downhill Országos Bajnokság 2026 eredményhirdetés
Magyarország legjobb hegyikerékpárosai Lillafüreden küzdöttek a bajnoki címért - íme az eredmények
MiskolcSportÉletmódSzabadidő
Vasárnap eldőlt, kik 2026 magyar bajnokai. A Lillafüredi Libegőparkban rendezték meg hétvégén a Downhill Országos Bajnokság 2026 versenyt.
tűzoltó
A Híd-dűlőbe riasztották a miskolci és diósgyőri tűzoltókat
MiskolcHavaria
Hétvégi ház égett Miskolc Pereces városrészében vasárnap délután.