Ugrás a tartalomra

Forgalmas megállóhelyet helyeznek át

Létrehozva
Ideiglenes az áthelyezés.
Kép
szilagyi_utca_petnehazy_4_busz_buza_ter.jpg
Forrás: MVK Zrt.

Március 4-én, szerdán 9 órától az MVM vezetékfektetési munkái miatt a Gömöri pályaudvar irányába közlekedő 32-es autóbusz Petneházy utca megállóhelyét ideiglenesen áthelyezzük – tájékoztatott honlapján az MVK Zrt.

Mint írták, a járatok kb. 30 méterrel arrébb, a Tapolcai elágazás felé vehetők igénybe az MVM előtti parkoló területén.

A munkavégzés ideje alatt ugyanezen ideiglenes megállóhelyen állnak meg a 4-es, a 45-ös és a 35G-s autóbuszok is – tették hozzá.

Címkék

Ez is érdekelhet

Exkluzív interjú a MayTree-vel_BNR
Exkluzív interjú a MayTree-vel - Különleges ízek, ritmusok és dallamok Miskolcon
MiskolcVilágKultúraÉletmódGasztroEgészségSzabadidőBulvárCelebhírek
Dél-Korea ízeit, zenéjét és hangulatát csempészték be pénteken a Miskolci Egyetem falai közé, ahol exkluzív interjút készítettünk a világhírű MayTree dél-koreai a cappella formáció tagjaival.
Képgaléria
szivárvány Miskolc_Roppantó Krisztián
Dupla szivárvány ragyogott Miskolc felett – szombaton is jöhet az égi csoda
MiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Szivárványos hétvége? Szombaton is feltűnhet az égi látványosság, mutatjuk az időjárás előrejelzést.
Halálig tartó egészséges élet
MiskolcSportSzabadidő
Az évek óta sikeres Avasi Kvaterka programsorozat megálmodói most más területen is szeretnének közösséget szervezni. Szombaton várják Miskolcot az Avasi kilátónál egy igazán aktív programra.
Képregényekkel és játékokkal lepték meg a kórház kis betegeit
MiskolcEgészségSzabadidő
Több mint 350 ezer forint értékű könyvet, képregényt és játékot adtak át a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház Gyermekegészségügyi Központjának pénteken. Az adományok a május végén megrendezett első MiskolCON Képregény- és Geekfesztivál jótékonysági gyűjtéséből származnak.