Ugrás a tartalomra

Szalagkorlátnak ütközött egy személygépkocsi a Szikla utcában

Létrehozva
A vasárnap sem múlhatott el közlekedési baleset nélkül, egy autó kisodródott az útról, szerencsére a szalagkorlát megállította a járművet.
Kép
Anyagikáros autóbaleset történt a Szikla utcában. Fotó: police.hu

A rendőrség tájékoztatása szerint vasárnap a délutáni órákban, 17 óra magasságában, egy személygépkocsi sofőrje valószínűleg rosszul választotta meg a sebességet a Berekalján lévő Szikla utcában, emiatt kisodródott az úttestről. Szerencsére a szalagkorlát felfogta a jármű energiáját, így komolyabb baj nem történt. A helyszínre a rendőrség, a mentők és a katasztrófavédelem is kivonult egy-egy járművel. 

Személyi sérülés nincs, az anyagi kárt a szakemberek fogják megállapítani. Mind a járműben, mind a szalagkorlátban.

A rendőrség kéri a közlekedőket, hogy ügyeljenek a maguk és mások épségére.

Ez is érdekelhet

Balázs Győző Református Gimnázium színházi táncos szakának 9. évfolyamos növendékei Európa-bajnok
Európa-bajnokok lettek a miskolci lányok
MiskolcSport
A Balázs Győző Református Gimnázium színházi táncos szakának 9. évfolyamos növendékei Európa-bajnoki címet szereztek a múlt hétvégén Balatonfüreden - adta hírül az iskola.
Lezárult a vizsgálat a miskolci plakátokon megjelent pap ügyében
MiskolcEgyház
Lezárult az Egri Főegyházmegye vizsgálata a Miskolcon plakátokon megjelent, kiskorút érintő vádak ügyében.
Látványos gálaműsorral zárta a tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes
Látványos gálaműsorral zárta a tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes
MiskolcOktatásKultúraSzabadidő
Ünnepi hangulatban, teltházas gálaműsorral búcsúztatta a 2025/2026-os tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes.
Komoly változás jöhet a belvárosi közlekedésben Miskolcon
Miskolc
A fontos projekt tervezésére kiírták a közbeszerzési eljárást.