Ugrás a tartalomra

A DVTK gólgazdag meccsen húzta be a három pontot Pakson

Létrehozva
A Diósgyőr hamar megszerezte a vezetést.
Kép
Kép forrása: dvtk.eu

A DVTK győzött Pakson az OTP Bank Liga 12. fordulójában. A mérkőzés elején Elton Acolatse góljával a Diósgyőr gyorsan megszerezte a vezetést, amit a hazaiak egy távoli bombával egyenlítettek ki. Azonban ez sem szegte a piros-fehérek kedvét, és egy újabb szép támadás végén Bright Edomwonyi góljával újra előnybe, majd Jurek Gábor pontos lövésével kétgólos előnybe kerültek. A mozgalmas játékrész végén a hazaiak szépítettek még. A szünet után a hazaiak próbáltak egyenlíteni, a Testgyakorlók az ellentámadásokra építettek, és Siniša Saničanin értékesített egy ziccert. A hazaiak fejeltek egy gólt. de a DVTK elvitte mind a három pontot - írja a dvtk.eu a mérkőzésről. Bővebben ITT olvashatnak a meccsről.

Ez is érdekelhet

Tóth Anna negyedik lett
SportMiskolcVilág
Atlétika: World Athletics Continental 28. Anhalt Meeting Tour, nemzetközi bronz kategóriás viadal, Dessau, 30 ország, 130 nevező.
Tamás-Szabó Barbara befejezte
SportMiskolc
Röplabda: visszavonult az aktív játéktól a DVTK Ongropack NB I-es női csapatának oszlopos tagja.
Több ezren sportoltak az Olimpia Napján
SportBelföld
Ötkarikás kihívásra várták az érdeklődőket szombaton a Városligeti Sportcentrumba.
A diósgyőriek csapata. Fotó: DVTK
Hatodik lett a DVTK
SportMiskolc
Röplabda: országos döntőben szerepeltek a piros-fehérek.