Ugrás a tartalomra

Miskolci Piknik: a bazártömbi parkolót már lezárták

Létrehozva
Kedd reggel nyithatják újra.
Kép
Nagy Imre utca egyirányú

Lezárták a bazártömbi parkolót a Miskolci Piknik okán. Szerdától kedd reggelig le lesz zárva a parkoló, vagyis egyáltalán nem lehet behajtani - értesült lapunk a Városgazdától. 

Mint arra felhívják a figyelmet: a Kazinczy utca és a Soho is rendezvényterület. A lakosság megértését kérik.

Ez is érdekelhet

Tűz Miskolcon, Andor utca. Fotó: Matisz Viktor tű. főhadnagy / Miskolc HTP
Borzalmas: a mosógép is megolvadt a péntek esti miskolci tűzben
MiskolcHavaria
Tűz ütött ki egy családi házban Miskolcon, az Andor utcában március 20-án este: az ingatlan két szobája égett teljes terjedelmében.
Graffaló bemutatóval ünnepelték a Bábszínházi Világnapot
MiskolcKultúraSzabadidő
Különleges premierrel ünnepelte a Bábszínházi Világnapot a Csodamalom Bábszínház: bemutatták a „Graffaló, avagy az óriás faló kisegér” című előadást. A világszerte ismert mese feldolgozását kísérőprogramok és bábkészítő foglalkozás is színesítette.
Emlékfutással tisztelegnek Lehoczki László előtt Miskolcon
MiskolcSportÉletmódEgészségSzabadidő
Különleges eseményre várják a miskolciakat vasárnap: a SteelRunners Hungary Sportegyesület közös futást szervez, hogy méltó módon emlékezzen meg Lehoczki László munkásságáról és örökségéről.
Akkor és most Erzsébet tér
Akkor és most: az Erzsébet tér
Miskolc
A fekete-fehér, 1955-ben készült felvételen az Erzsébet tér látható az Avas felől nézve, csakúgy, mint a napokban készül párján.