Ugrás a tartalomra

Gőzerővel dolgoznak a napelemek telepítésén

Létrehozva
Tart a korábban bejelentett munka a Kemény Dénes Sportuszoda tetején.
Kép
Fotó: Hollósy András Facebook-oldala

Ahogy arról lapunk november közepén beszámolt, megújul a Kemény Dénes Sportuszoda energetikai és fűtési rendszere, a magyar kormány ugyanis 100 millió forint beruházási támogatásban részesíti Miskolcot.

A bejelentést tevő Hollósy András alpolgármester most közösségi oldalán arról adott hírt, hogy a fent említett támogatásnak, valamint a 97 millió forintos társasági adóbevonásnak köszönhetően karácsony után teljesen megújul az uszoda energetikai rendszere. Ennek köszönhetően éves szinten 50 millió forintot lehet megspórolni a fűtésszámlán. A napelemek telepítésén gőzerővel dolgoznak elmondása szerint.

Egyébként nem csak maga az épület esik át egy korszerűsítésen, hiszen bővül a parkolóhelyek száma és egy kültéri kondipark is épül a sportuszodánál. Erről bővebben ITT írtunk.

 

Ez is érdekelhet

Végleges a piros-fehérek kerete
SportMiskolc
Tizenhat játékos kezdi a felkészülést a DVTK Ongropack NB I-es női csapatánál.
Gőzerővel készülnek az év nagy eseményére
SportMiskolc
Óriási érdeklődés előzi meg Miskolcon a Magyarország – Észtország férfi világbajnoki selejtezőt.
Harmadszor is kikaptak a hölgyek
Sport
Még nem szerzett pontot a DVTK élvonalbeli női labdarúgócsapata.
DVTK - Ajka mérkőzés
Tiszakécskén nagyon elcsúszott a DVTK
Sport
Szombaton este idegenben küzdött a bajnoki pontokért a diósgyőriek NB II-es csapata és alulmaradt.