Ugrás a tartalomra

Háromszor intették, majd leléptették

Létrehozva
Az angliai Liverpoolban folyik a felnőtt ökölvívó világbajnokság.
Kép
mester_soma_hell_fight_club.jpg
Mester Soma (balról) kiesett a vébén. Fotó: magánarchívum

A Bank Arénában zajló esemény péntek délutáni programjában lépett a kötelek közé a miskolci Mester Soma, aki a skót Alan James Mark Perrie ellen bokszolt és vereséget szenvedett. Ezzel nem jutott a legjobb tizenhat közé, a kiesés sorsára jutott.

– Tanítványomat a harmadik menetben szabálytalanság miatt leléptették – mondta Siroki Norbert, a Hell Fight Club vezetőedzője. – Mindháromszor fejelést látott nála a bíró, aki ezért háromszor megintette. Már fél perc után ebben a figyelmeztetésben részesítette, így versenyzőnknek kevés esélye maradt a sikerre. Egyébként jó mérkőzést vívtak a felek, de ez Somát már nem vigasztalja.

Ez is érdekelhet

Mirko Dujmic is a Maciknál marad
SportMiskolc
A szerb nemzetiségű csatár a 2026/2027-es szezonban is a DVTK Jegesmedvék Erste ligás csapatában szerepel majd.
Nicole Enabosi Diósgyőrben folytatja pályafutását
SportMiskolcVilág
Amerikai-nigériai játékost igazolt a DVTK HunTherm NB I-es női kosárlabda-csapatába.
Több mint százan játszottak
SportMiskolc
Először éjszakáztak Diósgyőrött.
Alexander Vallejo távozott
SportMiskolc
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és a védekező középpályás.