Ugrás a tartalomra

Az ausztrálok igazolták a papírformát

Létrehozva
A magyar női kosárlabda válogatott szombaton délben ismét pályára lépett a Törökországban zajló világbajnoki selejtezőtornán.
Kép
női kosárlabda. Fotó: MKOSZ
Nem volt esélye a magyar válogatottnak az ausztrálok ellen. Fotó: MKOSZ

3. forduló
Ausztrália – Magyarország 71–58 (13–14, 29–19, 17-10, 14–15)
Isztambul, 250 néző.
A magyar válogatott további programja
Vasárnap, 12.30: Magyarország – Argentína.
Kedd, 18.30: Törökország – Magyarország.

A magyar válogatott kerete:
Aho Nina, Lelik Réka, Toman Petra (mindhárom DVTK HunTherm), Dombai Réka (Szekszárd), Dubei Debóra (Győr), Dúl Panka, Josepovits Kinga, Török Ágnes, Varga Alíz (mind Pécs), Juhász Dorka (Galatasaray), Takács-Kiss Virág (Salamanca), Turner Yvonne (Nesibe).
Szövetségi kapitány: Völgyi Péter (a DVTK HunTherm vezetőedzője).

Címkék

Ez is érdekelhet

Botos Dominik a dobogó második fokán. Fotó: magánarchívum
Botos Dominik ezüstérmes
SportMiskolc
Birkózás: Ljubomir Ivanovic Gedza nemzetközi emlékverseny, Belgrád.
Szűcs András
Ők nyerték a junior Európa-kupát
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Kettős magyar sikerrel zárult a tiszaújvárosi Junior Triatlon Európa-kupa.
Katona Amina (GANZAIR FORESTAY Újbuda SE - serdülő leány győztes
A magyar utánpótlás legjobbjai ragyogtak a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztiválon
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
A Magyar Utánpótlás Gálával indult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál utolsó napja.
Guzi Blanka nagyon közel állt a dobogós helyezéshez. Fotó: magánarchívum
Guzi Blanka negyedik lett
SportMiskolc
Öttusa: világkupa döntő, Budapest, BOK-csarnok.