Ugrás a tartalomra

Az ausztrálok igazolták a papírformát

Létrehozva
A magyar női kosárlabda válogatott szombaton délben ismét pályára lépett a Törökországban zajló világbajnoki selejtezőtornán.
Kép
női kosárlabda. Fotó: MKOSZ
Nem volt esélye a magyar válogatottnak az ausztrálok ellen. Fotó: MKOSZ

3. forduló
Ausztrália – Magyarország 71–58 (13–14, 29–19, 17-10, 14–15)
Isztambul, 250 néző.
A magyar válogatott további programja
Vasárnap, 12.30: Magyarország – Argentína.
Kedd, 18.30: Törökország – Magyarország.

A magyar válogatott kerete:
Aho Nina, Lelik Réka, Toman Petra (mindhárom DVTK HunTherm), Dombai Réka (Szekszárd), Dubei Debóra (Győr), Dúl Panka, Josepovits Kinga, Török Ágnes, Varga Alíz (mind Pécs), Juhász Dorka (Galatasaray), Takács-Kiss Virág (Salamanca), Turner Yvonne (Nesibe).
Szövetségi kapitány: Völgyi Péter (a DVTK HunTherm vezetőedzője).

Címkék

Ez is érdekelhet

Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíj
Már a Kékszalagra melegítettek
SportMiskolc
Vitorlázás: 58. Mihálkovics Kupa-Sungrow Nagydíj, Balatonföldvár.
A programot a Magyar Diáksport Szövetség hívta életre. Fotó: MDSZ
A diákok szervezik a programokat
SportMiskolc
Az utolsó tanítási hét zajlik az oktatási intézményekben és az Aktív Iskolákban erre időszakra került a Tanulói Csapat Hete.
A Diósgyőri Gimnázium együttese. Fotó: MDSZ
Bronzérmes a Diósgyőri Gimnázium
SportMiskolc
Kosárlabda: diákolimpia, IV. korcsoportos országos döntő, Hódmezővásárhely.
Tóth Anna és edzője Tigyi József  Fotó magánarchívum
Németországban, majd Dániában versenyez
SportMiskolc
Atlétika: két jelentős viadal vár a diósgyőriek gátfutó kiválóságára.