Ugrás a tartalomra

Diósgyőri bravúr Budapesten

Létrehozva
Labdarúgás, Simple Női Liga NB I., 17. forduló: a táblázaton második kék-fehérek otthonában győztek a piros-fehérek.
Kép
: mtk_budapest-dvtk_0-2_0-1_friss_gyoztescsapat.jpg
A boldog diósgyőriek. Fotó: DVTK

MTK Budapest – DVTK 0–2 (0–1) 
Budapest, Sándor Károly Labdarúgó Akadémia, 150 néző. V.: Sipos (Bizderi, dr. Kulcsár). 
DVTK: Orgoványi – Sundstrom, Pierre-Jerome, Nagy P. (Megyes), Ezer, Szolomájer, Mikó, Havasi, Novák (Simon), Leal (Katona), Madarász. Vezetőedző: Bém Gábor. 
Gólszerző: Sundstrom (23., 72.). 
Jó: az egész csapat. 

Bém Gábor (a klub honlapjának): – Az első pár percben elaludtunk a déli melegben, de onnantól fogva mindenben felülmúltuk az ellenfelünket és mindkét félidőt sikerült megnyernünk. A csapat javuló teljesítményt mutat annak ellenére, hogy hét nap alatt három meccset kell játszanunk, ami fizikailag elég megterhelő. A mai találkozón minden játékos kitett magáért.

 

Ez is érdekelhet

Botos Dominik a dobogó második fokán. Fotó: magánarchívum
Botos Dominik ezüstérmes
SportMiskolc
Birkózás: Ljubomir Ivanovic Gedza nemzetközi emlékverseny, Belgrád.
Szűcs András
Ők nyerték a junior Európa-kupát
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Kettős magyar sikerrel zárult a tiszaújvárosi Junior Triatlon Európa-kupa.
Katona Amina (GANZAIR FORESTAY Újbuda SE - serdülő leány győztes
A magyar utánpótlás legjobbjai ragyogtak a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztiválon
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
A Magyar Utánpótlás Gálával indult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál utolsó napja.
Guzi Blanka nagyon közel állt a dobogós helyezéshez. Fotó: magánarchívum
Guzi Blanka negyedik lett
SportMiskolc
Öttusa: világkupa döntő, Budapest, BOK-csarnok.