Hatvan portás vett részt az ötnapos eseményen. Hőség ide, napsütés oda, a szervezők olyan programot állítottak össze, amely kivívta minden kapus, edző, szülő, hozzátartozó és érdeklődő elismerését.
Pénteken természetesen jelen volt a névadó, a DVTK legendás hálóőre, Miskolc díszpolgára is. Veréb György népszerűsége semmit nem kopott, ezúttal újra tucatjával gyártotta a kézjegyét az emléklapokra.
Soltész Zoltán, a tábor mindenese és motorja közösségi oldalán így összegzett:
– Külön köszönjük a kapusedzők munkáját és azt a rengeteg ajándékot, amit hoztak és kiosztottak.
Kövesfalvi Istvánt, a magyar válogatott kapusedzőjét a világbajnokság ürügyén azzal szembesítettük, hogy ha szerencsésebben alakul nemzeti csapatunk selejtezője, akkor most akár a tengerentúlon lehetne, mire így válaszolt:
– Igen, ez igaz, de a futballban nincs ha...
A sportpályán természetesen elhangzott a varázsmondat: jövőre ugyanitt találkozunk.