Ugrás a tartalomra

A Messi-mezek a legkelendőbbek az Egyesült Államokban

Létrehozva
A labdarúgás világsztárjai közül Lionel Messi futballmezéből adnak el a legtöbbet az Egyesült Államokban - írta a soccer.com.
Kép

A portál konkrét vásárlási adatokat nem közölt ugyan, a hírhez azonban mellékelt egy térképet, amely szerint az ötven amerikai tagállam közül 19-ben az FC Barcelona argentin csapatkapitányának mezéből vásárolnak a legtöbbet.

Az eladási listán a második helyet a Chelsea-ben játszó amerikai Christian Pulisic foglalja el, és csak harmadikként következik a Juventus portugál csatára, Cristiano Ronaldo.

Az első ötbe még két támadójátékos fért be: a negyedik legtöbbet a Paris Saint-Germain világbajnokának, Kylian Mbappénak a mezéből adnak el, az ötödik pedig ebben a rangsorban Marcus Rashford, a Manchester United kiválósága.

Ez is érdekelhet

Magyar Péter Lengyelországban: Európa szíve ma Közép-Európában dobog
VilágBelföld
Az erős közép-európai régió szerepét hangsúlyozta az erős Európa megteremtésében Magyar Péter miniszterelnök szerdán Varsóban, miután tárgyalt lengyel kollégájával, Donald Tuskkal, akit budapesti látogatásra hívott június végére.
Állatok világnapja az Állatkertben
Ma van a veszélyeztetett fajok világnapja
VilágKörnyezet
Ma van a veszélyeztetett fajok világnapja, vigyázzunk a minket körülvevő fajokra - mondta az élő környezetért felelős miniszter a Facebook-oldalára pénteken feltöltött videóban.
A háború kitörése óta a legnagyobb orosz támadás folyik Kárpátalján
Világ
Orosz dróntámadás zajlik Kárpátalján, amelyet a magyar kormány mélységesen elítél; a kabinet figyelemmel követi az eseményeket és tájékoztatni fogja a közvéleményt - mondta Orbán Anita külügyminiszter a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videójában.
Országos csúcsot futottak Afrikában
VilágSport
Atlétika: váltó-világbajnokság, Botswana, Gaborone főváros: a diósgyőri Tóth Anna volt a befutó.