Ugrás a tartalomra

Kirúgták a Kálvárián erőszakoskodó katonát a honvédségtől

Létrehozva
Megválik a Magyar Honvédség attól a harmincöt éves katonától, aki pár nappal ezelőtt a földre tepert, és meg akart erőszakolni egy harminc év körüli várandós nőt Miskolcon – írja a 24.hu. 
Kép
Fotók: Juhász Ákos

Derült ki a Honvédelmi Minisztérium a portálnak küldött válaszából, melyben a 24.hu arról érdeklődött, hogy felfüggesztették-e vagy kirúgták -e a szexuális erőszakkal gyanúsított férfit a történtek után.

– A katona ellen a Központi Nyomozó Főügyészség büntető eljárást folytat. A katona jogviszonyának megszüntetését azonnal kezdeményezte az állomány illetékes parancsnoka – válaszolta a megkeresésre a Honvédelmi Minisztérium sajtóosztálya.

Kép

Mint arról lapunk is beszámolt: fényes nappal próbáltak megerőszakolni egy várandós nőt a Kálvária dombon hétfőn. Az öt hónapos terhes nő éppen munkából sétált haza, amikor egy férfi rátámadt, majd fojtogatni kezdte. Csak a szerencsének köszönhető, hogy az áldozatnak sikerült tárcsáznia a segélyhívót.

További részletek a Miskolc Televízió riportjában.

Ez is érdekelhet

Kapával támadt rendőrökre – szabadságvesztésre ítélte a törvényszék
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Ítéletet hozott a Miskolci Törvényszék annak a férfinak az ügyében, aki egy kapával rendőrökre támadt Sajószentpéteren, majd előállítását követően megütötte az egyik hivatalos személyt.
Nagymamája zaklatta fiú unokáját
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Vádat emelt egy nő ellen minősített szexuális erőszak bűntette miatt a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség, aki saját fiú unokája sérelmére követett el szexuális erőszakot.
súlyosan bántalmazta a kutyát. Fotó: ChatGPT
Brutális állatkínzás: súlyosan bántalmazta kutyáját egy mezőcsáti férfi
BűnügyBorsod-Abaúj-Zemplén
Az állat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínre hívott állatorvos kénytelen volt elaltatni.
Sorra buknak le a sofőrök Borsodban
BűnügyMiskolcBorsod-Abaúj-Zemplén
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai kilenc olyan sofőrt szűrtek ki a forgalomból, akik súlyos balesetet is okozhattak volna.