Ugrás a tartalomra

Kádár Tamás Paksra igazolt

Létrehozva
Az OTP Bank Liga elmúlt idényét hatodikként záró klub csütörtökön honlapján jelentette be a korábban a DVTK-ban is megforduló, 32 éves, 57-szeres válogatott védő szerződtetését.

Kádár a felnőtt pályafutását Zalaegerszegen kezdte, onnan igazolt 18 éves korában a Newcastle Unitedhez. Ezt követően megfordult a holland, a lengyel, az ukrán és a kínai élvonalban, közben volt a Diósgyőr, február óta pedig az Újpest futballistája.

Haraszti Zsolt ügyvezető a weboldalon kiemelte: Kádár stabilitást hozhat az együttes hátvédsorába.

(Címlapkép: Kádár Tamás; Fotó: MTI)

Ez is érdekelhet

Világválogatottunk lehet az MLSZ elnöke szerint
SportBelföldVilág
Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint a közeljövőben az Egyesült Államokból, Ausztráliából vagy Argentínából is érkezhetnek játékosok a magyar válogatottakba.
Soos Bence a KBSC csapatában kezdi a következp idényt
Tapasztalt szélső támadót vesz kölcsön a Kazincbarcika SC
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Sós Bence a szerb élvonalban 47 mérkőzésen játszott és három gólt szerzett, Magyarországon pedig korábban 135 NB I-es és 53 NB II-es találkozón lépett pályára és 21 gól fűződik a nevéhez.
Enyedi Lili miskolci atléta bekerült a korosztályos válogatottba
Sport
Két magyar bajnoki ezüstéremmel is gazdagodott a sportoló száz méteres síkfutásban és távolugrásban.
Marco Lund, Holdampf Gergő
DVTK: az évad első névsora
SportSport
A DVTK hétfőn megkezdi a felkészülést. Az évad első edzése előtt néhány DVTK játékos már megmutatta magát.