Kihúztuk az ezüstérmes Veszprémet a gödörből

2020. február 11. kedd 09:50
Szoros találkozón végül egy labda döntött. MEAFC-Miskolc - HOYA-Pannon Egyetem Veszprém 79:81.

Drahos Gábor (MEAFC-Miskolc): Van még 6 mérkőzés, ahol visszatalálhatunk a helyes ösvényre. Egylabdás mérkőzésen elképesztő súlya van a 40 perc alatt "csak" egy-egy aprónak tűnő hibának, amivel 2-3 pontot adunk az ellenfélnek, de észre sem vesszük mekkora lélektani előnyökkel jár együtt ez a dolog. Gratulálok az ellenfélnek, mert ők nyertek és minden győztes csapatnak jár a gratuláció. Most lesz egy hét szünet és utána kezdődik a nagyon komoly finis, ahol teljes mellszélességgel ott fogunk harcolni mi is a legjobb pozíciókért.

Nikola Lazic (Veszprém): Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, nagyon nehéz játszani 7 vereséget követően. Sok hibával játszottunk főleg az első félidőben, a második félidőben a Miskolc csak 35 pontot dobott és ez volt a kulcs. Nem hagytunk nekik annyi pontot, mint az első félidőben és támadásban