Ugrás a tartalomra

Négyen pályáztak a Régiségvásárra

Létrehozva
A jövő héten értékelik a pályázatokat.

 

Kép
Februárban már a nyertes pályázó rendezheti meg a Régiségvásárt. (Fotó: Minap-archív)

Pályázatot írt ki Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata a Régiségvásár üzemeltetésére. A pályázatokat január 24-én déli tizenkettő óráig lehetett benyújtani a miskolci önkormányzathoz. Összesen négy pályázat érkezett - ebből három érvényes - , a beadási határidő lejárta után a beküldött dokumentumokat dr. Ignácz Dávid jegyző és a hivatal dolgozóinak jelenlétében bontották fel.
A benyújtott pályázatokat szakmai stáb értékeli a jövő hét elején, javaslatukkal ők segítik majd Veres Pál polgármester döntését. A februári régiségvásárt - február 2-án, vasárnap - már a pályázat nyertese szervezheti. 

Ez is érdekelhet

Látványos gálaműsorral zárta a tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes
Látványos gálaműsorral zárta a tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes
MiskolcOktatásKultúraSzabadidő
Ünnepi hangulatban, teltházas gálaműsorral búcsúztatta a 2025/2026-os tanévet a KÖDMÖN Formációs Táncegyüttes.
Komoly változás jöhet a belvárosi közlekedésben Miskolcon
Miskolc
A fontos projekt tervezésére kiírták a közbeszerzési eljárást.
áramkimaradás ChatGPT
Áramkimaradás Miskolc egyes részein
Miskolc
Meghibásodás történt a miskolci transzformátor-állomáson.
Mindenki nagyszerűen érezte magát az ÉMÁSZ családi napján. Fotó: KT
„Mexikóban” napoztak az émászosok
Miskolc
Vállalati rendezvény: tizenkettedszer ünnepelt az áramszolgáltató.