Ugrás a tartalomra

Rendőri elismerésben részesült kollégánk

Létrehozva
Mag Dórának, a Miskolc Televízió szerkesztő-riporterének Aszaly Antal díjat adományozott Kiss Attila rendőrkapitány pénteken.

A rendőrség napja alkalmából adott át elismeréseket Kiss Attila rendőrfőkapitány pénteken - számolt be róla a police.hu. (Az esemény nem volt sajtónyilvános.) Mint írták, az Országos Rendőr-főkapitányság és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként rendfokozatban soron kívül előléptetett hat tisztet, illetve tizennégy tiszthelyettest.

A szakterületükön nyújtott kiemelkedő tevékenységükért dicséretben és jutalomban részesült további tizenhat rendőr, és összesen kilenc rendvédelmi igazgatási alkalmazott, valamint munkavállaló.

Kép
Forrás: police.hu

Kiss Attila a rendőrség munkáját a leginkább tárgyszerűen, magas szakmai színvonalon és hitelesen bemutató médiapartner, a Miskolc Televízió szerkesztő-riporterének, Mag Dórának Aszaly Antal díjat adományozott.

Kép

A megyei rendőr-főkapitányság szakmai munkájának támogatásáért a rendőrség napja alkalmából „Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányságért emlékérem” elismerésben részesítette Tiszaújváros polgármesterét, Fülöp Györgyöt, valamint a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Polgárőr Szövetség elnökét, Csóra Györgyöt.

1992 óta Szent György napján, azaz április 24-én tartják Magyarországon a rendőrség napját.

Ez is érdekelhet

Képgaléria
Sokszor láthatatlanul, de annál elkötelezettebben dolgoznak Miskolcért
Miskolc
Tizennyolc köztisztviselőt tüntettek ki szerdán, a miskolci Városházán a köztisztviselők napja alkalmából.
Képgaléria
Perecesen folytatódott a zúzalékos utak javítása
Miskolc
A program még májusban indult el Miskolcon, az első ütem Perecesen zárul. A mintegy egy kilométer hosszúságú útszakaszon összesen 30 tonna zúzalékot terítettek el. A cél az, hogy az ott élők és a telektulajdonosok számára biztosított legyen a biztonságos és akadálymentes.
Képgaléria
Ünnepélyes szoboravatás, Czibere Tibor bronz mellszobra
Az egyetem emblematikus alakjának állítottak emléket
MiskolcOktatásTudomány
Czibere Tibor bronz mellszobrát szerda reggel leplezték le a Miskolci Egyetem előcsarnokában.
Nagy volumenű kátyúmentesítés a Csabai kapuban
Miskolc
Közlekedési információk szerda reggel.