Ugrás a tartalomra

Tizenöt ember döntött rosszul, a rendőrök idejében megállították őket

Létrehozva
Elfogadhatatlan kockázatot vállaltak.
Kép
a_rendorseg_is_keszul_az_ujpest-diosgyor_meccsre_friss_police_1120.jpeg.jpg
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai 15 ittas sofőrt szűrtek ki a forgalomból.

A borsod-abaúj-zempléni rendőrök ősszel is kiemelt figyelmet fordítanak a közúti ellenőrzések során az ittas, illetve bódult vezetők kiszűrésére, mivel akik így vesznek részt a forgalomban, nagy kockázatot jelentenek a biztonságos közlekedés számára.

Mielőtt balesetet okozhattak volna

A rendőrség tájékoztatása szerint a vármegye útjain szeptember 29-e és október 8-a között három közúti közlekedési balesetet okozott ittas sofőr.

Ugyanakkor a járőrök az adott időszakban 15 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból, mielőtt balesetet okozhattak volna.

Életeket menthet, ha időben kiszűrik az ittas sofőröket

A rendőrség felhívja a figyelmet, hogy a járművezetés ittas vagy bódult állapotban bírósági eljárást is maga után vonhat.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya felhívja a figyelmet, hogy akik ittasan vagy bódultan vezetnek járművet, elfogadhatatlan kockázatot vállalnak, és mások életét is veszélyeztetik.

Címkék

Ez is érdekelhet

hejőcsabai gyógyszertári tűz
Négyen kerültek életveszélybe, köztük gyerekek is
HavariaMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBaleset
Kórházba került az a négyfős család, akik a hejőcsabai gyógyszertár épületében tartózkodtak, amikor tűz ütött ki.
A föld nyelte el? Miskolcon és környékén is keresik az eltűnt asszonyt.
HavariaMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
Az Encsi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri egy 67 éves, gönci asszony eltűnése ügyében.
Lakóházhoz riasztották a miskolci tűzoltókat
HavariaBorsod-Abaúj-Zemplén
Négy kocsival siettek ki a helyszínre kedd délelőtt.
Életet mentett a szén-monoxid-érzékelő egy miskolci lakásban
HavariaMiskolc
Az eset hétvégén történt, szerencsére nem lett tragédia a vége.