Fennállásának huszonötödik évfordulóját ünnepelte a MIÓVI Szlovák Nemzetiségi Tagóvodája péntek délután a Bükkszentlászlói Közösségi Házban.
Régi képekkel, tablókkal és dokumentumokkal mutatták be a Napsugár Bölcsőde elmúlt hatvan évét péntek délelőtt.
Forrás
dvtk.eu / minap.hu
2024. május 07. kedd 23:22
A magyar bajnoki döntő párharcának harmadik mérkőzésén a 2-0-ra vezető DVTK HUN-Therm a SERCO UNI Győr gárdáját fogadta a DVTK Arénában. Végig óriási küzdelem folyt a pályán, az első félidő végén néhány ponttal vezettünk, de a harmadik negyedben fokozatosan zárkózott fel ellenfelünk, és egyre izgalmasabbá vált az összecsapás. Az utolsó negyedre aztán minden erejét mozgósította csapatunk és megérdemelt győzelmet (66-56) aratva, összesítésben 3-0-ás összesítéssel történelme során először magyar bajnoki címet szerzett a DVTK HUN-Therm.