Ugrás a tartalomra

Berúgta a busz ajtaját

Létrehozva
Miskolcon, a Szeles utcában 2019. június 5-én 15 óra 50 perckor a 19 éves D. János a buszmegállóból elinduló 12-es járatszámú busz ajtóüvegét minden előzmény nélkül szándékosan berúgta, majd elszaladt a helyszínről.

A buszon utazó utasok közül az eset során senki sem sérült meg. A közelben járőröző rendőrök a cselekmény elkövetésétől nem messze elfogták a férfit, akit a rendőrkapitányságra előállítottak, és nyomozók gyanúsítottként hallgattak ki.

A Miskolci Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ez is érdekelhet

Sorra érkeznek a virágfák a miskolci városrészekbe
Miskolc
A miskolciak sorra osztják meg örömhírként: érkeznek a virágfák szerte a városrészekbe.
Képgaléria
Régiségvásár
Ilyen volt a júliusi régiségvásár (képgalériával)
MiskolcSzabadidő
Ahogy megszokhattuk, ha a hónap első vasárnapja, akkor Régiségvásár Miskolc belvárosában. Ezúttal is kinn járt fotóriporterünk, a legjobb képeiből mutatunk egy csokorra valót.
Akkor és most – autójavító a Zsolcai kapuban
MiskolcKultúra
A heti képpárunkon a néhai AFIT, vagyis az Autófenntartó Ipari Tröszt XVI. számú Autójavító Vállalatának központja látható.
A jogász válaszol: a bírósági ítélkezési szünet
Miskolc
Mi az ítélkezési szünet és milyen szabályok vonatkoznak erre az időszakra? Rovatunkban a héten erre válaszol Strassburger Gyula ügyvéd.