Ugrás a tartalomra

A Miskolc Televízió vendége volt Tóth Bertalan

Létrehozva
Az MSZP elnöke aktuális kérdésekről beszélt.

A Miskolc Televízió vendége volt Tóth Bertalan, az MSZP elnöke. A politikus többek között beszélt arról, hogy Miskolcon tartják az első regionális pártfórumot. Itt megtárgyalják az MSZP stratégiájáról szóló vitairatot, amelyet a 2022-es kormány- és korszakváltás érdekében készítettek.

Ez is érdekelhet

A kortárs zeneművészet kiemelkedő alkotásai születtek az Ars Sacrára
MiskolcKultúraEgyház
Assisi Szent Ferenc szellemében hirdettek zenei alkotói pályázatot a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztiválra, amire tizenhárom remekmű érkezett be.
Képgaléria
14. Avasi Borangolás megnyitó. Fotó: Horváth Csongor
Fotók és videók: így startolt el a 14. Avasi Borangolás
MiskolcKultúraÉletmódGasztroEgészségBulvár
A 14. Avasi Borangolás ünnepélyes, zászlós felvonulással indult csütörtökön 17 órától a Szent István térről.
szent ferenc kórház
Látogatási tilalom a miskolci kórházban
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénEgészség
A korlátozás visszavonásig marad érvényben - írták a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház És Egyetemi Oktatókórház oldalán.
A projektmenedzsment előnyeiről tartottak szakmai fórumot az egyetemen
MiskolcGazdaságOktatás
Kifejezetten a kis és középvállalkozásokat célozta meg a Magyar Projektmenedzsment Szövetség által tartott rendezvény május 14-én, csütörtökön.