Ugrás a tartalomra

Mutatjuk, hogy járnak majd a buszok a pünkösdi hétvégén

Létrehozva
A bérletpénztárak nyitvatartása is módosulni fog a címben jelzett időszakban.

Május 19-én (vasárnap) és 20-án (hétfő) a villamosok a vasárnapi, az autóbuszok pedig a szabad- és munkaszüneti napi menetrend szerint közlekednek, az alábbi kivételekkel:

az 1-es, az 1G-s, a 12G-s, a 43-as és az 53-as autóbuszok az ünnepnapokra érvényes menetrend szerint közlekednek; a 44-es járatok nem közlekednek; a menetrendkönyvben aláhúzással jelölt 3-as, 7-es és 21-es járatok nem érintik az Auchan, illetve a Lidl áruházat.

 
Jegyeiket és bérleteiket városszerte 20 automatánál is meg tudják vásárolni, valamint díjtermékeink többsége mobiljegyként is megváltható - tájékoztat közleményben az utazási vállalat.
 
Május 19-e és 20-a között a jegy- és bérletpénztárak 7 órától 14 óráig tartanak nyitva, kivéve az Ügyfélszolgálati Irodát, mely az ünnepnapokon zárva tart - írják.
 
Az MVK weboldalán, illetve az Android és iOS rendszereken elérhető MobilON alkalmazással ezeken a napokon is valós idejű adatok alapján tervezhetik meg utazásukat.

Ez is érdekelhet

Fagy veszélyezteti a gyümölcsfákat
KörnyezetBelföld
Az őszi vetések többnyire optimálisan fejlődhetnek a megázott talajban, de a szokásosnál korábban virágzó gyümölcsfákat a fagy veszélyezteti – írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
Szeleta látogatóközpont
Újdonság a Manó Tanösvényen
KörnyezetMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénSzabadidőTudomány
Nyomozós játék, megújult tanösvényi feladatok és kézműves foglalkozás is várja a családokat a húsvéti hosszú hétvégén a Szeleta Parkban. Az április 3–6. közötti programok kifejezetten a gyerekeknek szólnak.
Elindult a tavaszi nagytakarítás Miskolcon
Környezet
Hétfő reggel több helyszínen is megkezdődött a tavaszi nagytakarítás Miskolcon. A munkálatok a Peja Győző emlékparkban és a Deák téren startoltak.
Cincér tanösvényt ajánlja a Bükki Nemzeti Park
KörnyezetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-Zemplén
A Harkály Ház és Sástó közötti Cincér tanösvény bejárására hívja a kirándulókat a Bükki Nemzeti Park Igazgatósága. A mintegy három és fél kilométeres útvonal könnyen teljesíthető, mégis számos természeti érdekességet mutat be.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanács Támogatási Program
A Miskolc Televízió médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.