Ugrás a tartalomra

Nem törik meg a folyamatos meleg csütörtökön sem

Létrehozva
A legmagasabb nappali hőmérséklet jellemzően 31 és 37 fok között valószínű.

Napközben a fátyol- és gomolyfelhők mellett sok napsütés és az ország nagy részén száraz idő várható, de délutántól nyugat felől felhőtömbök érkeznek, főleg az ország északnyugati felén átmenetileg meg is növekszik a felhőzet. A nap második felében emelkedik a záporok, zivatarok kialakulási esélye, késő délutántól elsősorban az ország északnyugati felén lehet elszórtan számítani előfordulásukra. Többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás, zivatarok környezetében azonban erős, viharos lökések is lehetnek. A legmagasabb nappali hőmérséklet jellemzően 31 és 37 fok között valószínű. Késő este 20 és 31 fok közötti értékeket mérhetnek.

Ez is érdekelhet

A Bükkben vezet túrát az erdők szerelmese a kéktúrázás napján
KörnyezetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénÉletmódEgészségSzabadidő
Közeledik a kéktúrázás napja, október 11-én, szombaton ismét több ezren húznak túracipőt, és kelnek útra országszerte, a Bükkben is. Petrovics Edina gyalogos túravezetővel beszélgettünk a programról és a túrázás szeretetéről.
A többség nem kér az e-autózásból
KörnyezetBelföld
Legfőképpen az ár és a hatótáv tartja vissza a villanyautók vásárlóit, derül ki egy felmérésből.
Félelmetes fényshow Borsod egén – most mindenki erről beszél
KörnyezetMiskolcBelföldBorsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Égi tünemény tűnt fel szerda este Borsod egén is. Perkupától Felsőzsolcáig, de még a Nyírségben és Hajdú-Bihar vármegyében is erről a jelenségről készített mindenki felvételeket.
Ho-ho-hó, teljesen eltűnt egy horgásztó
KörnyezetBelföld
Ez már nem csak a horgászok problémája.