Molnár Csaba, a DK európai parlamenti (EP-) képviselője úgy fogalmazott, a "400-as euró árfolyam egyenes következménye az éveken keresztül tudatosan gyengített forintnak és az összeomló gazdaságpolitikának".
Az ellenzéki politikus azt mondta, a kormány világpiaci tényezőkkel, elsősorban az orosz-ukrán háborúval próbálja ugyan magyarázni a forint gyengülését, de a valóság az, hogy a régiós valuták közül "egyedül a forint kap minden nap újabb és újabb pofonokat".
DK: a kormány a felelős a "történelmi forintválságért"
Ez is érdekelhet
Kuka Művekkel tanítják az óvodásokat környezettudatosságra
A MiReHu skandináv mintára megalkotott új edukációs programját, a Kuka Művek papírszínházat mutatták be a MIÓVI központi telephelyén, szerdán az óvodapedagógusoknak.
Kerámiák és festmények találkozása a szakralitásban
Máger Ágnes festményeit, valamint Petrás Mária és Petrás Alina kerámiáit állította ki egy tárlaton belül a Herman Ottó Múzeum, a IV. Miskolci Ars Sacra Fesztivál keretében. A keddi kiállításmegnyitó rendkívüli érdeklődésre tartott számot.
Zenés gasztrokorzóval zárják a nyarat Miskolcon
Élettel telik meg a belváros: három hétvégén át vár az UMAMISKOLC Zenés Gasztro Korzó a Városház téren.
Szünetel a melegvíz-szolgáltatás a Győri kapu és az Avas bizonyos részein
Kora estére várhatóan visszaáll a rend.