Ugrás a tartalomra

Az időjárás ránk bízza a locsolkodást: csak keddre várható eső

Létrehozva
A húsvétot az előrejelzések szerint kellemes napsütés kíséri majd, némi széllel.

Sok napsütést, egyre melegebb időt hoz a hosszú hétvége további része, húsvétkor újra elérjük a 25 fokot.

A záporokkal, zivatarokkal tűzdelt nagypéntek után a hosszú hétvége további részében már nem várható számottevő csapadék, délies áramlással újra melegebb, szárazabb légtömeg érkezik fölénk - jelezte az Időkép.

Vasárnap sok napsütés és száraz idő várható a nappali gomolyfelhő-képződés és a fátyolfelhők mellett. Sokfelé megélénkül, a nyugati tájakon meg is erősödik a déli, délnyugati szél. A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 20 és 25 fok között alakul. Késő estére 11 és 17 fok közé csökken a hőmérséklet - írja a met.hu.

Ez is érdekelhet

Felavatta miskolci üzemének első épületét a Halms Hungary
MiskolcBelföldGazdaságBorsod-Abaúj-Zemplén
Elkészült a Halms Hungary első miskolci gyárépülete. A beruházás teljes kiépülése után mintegy ezer munkahelyet teremt. Szijjártó Péter az átadón hangsúlyozta: a kormány célja a biztonság és az energiastabilitás megőrzése, miközben a keleti-nyugati együttműködésre építve ösztönzik a munkahelyteremtést.
Ideiglenesen áthelyezik a 32-es megállóját
Miskolc
Március 30-án, hétfőn várhatóan 9 órától útfejlesztési munkálatok miatt a Gömöri pályaudvar felé közlekedő 32-es autóbuszok Vörösmarty városrész megállóhelye – ideiglenes jelleggel – áthelyezésre kerül a turbókörforgalom túloldalára, körülbelül 30 méterrel a Búza tér irányába.
Változik a villamosközlekedés a régiségvásár ideje alatt
Miskolc
Április 5-én, vasárnap – a Régiségvásár miatt – 7 és 15 óra között a Tiszai pályaudvar és a Malomszög utca között villamospótló autóbuszok közlekednek.
Átadták Kelet-Magyarország legnagyobb akkumulátoros energiatárolóját
MiskolcGazdaság
A MOL egy 40 megawattóra energiatárolási kapacitású villamosenergia-tároló rendszert épített fel Tiszaújvárosban, a MOL Petrolkémia területén.