Ugrás a tartalomra

"Ballag már a vén diák"

Létrehozva
A legtöbb miskolci középiskolában szerdán búcsúztatták a végzős évfolyamok diákjait.
Preview Image
Osztie Tibor képgalériája

A ballagás jelképesen még ma is a felnőtt kor kezdetét, az érettségi pedig, ahogy a nevében is benne van, az érettséget jelzi a nagybetűs élethez. Felejthetetlen pillanatok ezek, amikor a diákok búcsúznak szeretett iskoláiktól, osztálytársaiktól és tanáraiktól. Viszont valamit magukkal visznek, az emlékek mellett egy értékrendet, tudást, ami további életútjukat is megalapozza. A szülők pedig büszkén tekinthetnek immár nagykorú gyermekeikre.

Preview Image
Rogosz Péter képgalériája

Ezúttal az Avasi Gimnáziumba és a Zrínyi Ilona Gimnáziumba látogattak el fotóriportereink, hogy megörökítsék a különleges és egyszeri alkalmat. Az előbbi intézményben Tóth-Szántai József, Miskolc polgármestere, az utóbbiban, mint öregdiák pedig Matiscsák Éva, Miskolc alpolgármestere is megjelent, hogy együtt ünnepeljenek a végzősökkel.

Címkék

Ez is érdekelhet

Otthonában köszöntötték a kilencvenéves Ica nénit
Miskolc
A még mindig saját lakásában, az Áfonyás utcában élő szépkorút az önkormányzat nevében köszöntötték fel a város képviselői.
A szolidaritási adó újragondolását kéri Magyar Pétertől is Miskolc polgármestere
MiskolcBelföldGazdaság
Reagált Tóth-Szántai József arra, hogy a miniszterelnök elmondta: az önkormányzatoknak továbbra is be kell fizetniük a szolidaritási hozzájárulást.
Idén is csatlakozik Miskolc a kihívás napjához
MiskolcSportEgészségSzabadidő
Az idén 35 éves országos program célja, hogy felhívja a figyelmet a rendszeres testmozgás és az egészséges életmód fontosságára, valamint közösségi élménnyé tegye a sportolást.
Így alakul a parkolás a pünkösdi hétvégén
Miskolc
Közleményt adott ki a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. kedden.