Ugrás a tartalomra

Összepiszkították a padot a buszmegállóban

Létrehozva
A Miskolc és én csoportban tették közzé a közösségi médiában azt a két fotót, amelyeken a közösség elleni "merénylet" látható.
Kép
kakás pad
A tények magukért beszélnek. Fotó: Facebook/Miskolc és én

A posztoló, aki az esetet észrevette és dokumentálta megjegyzi: "Néhány hete hogy a Villanyrendőrnél a buszmegállót szépen rendbe tették. A padokat is lemosták. Jól esett hogy a buszra várakozó idősebb utasokra is gondolnak. Ma nagyon szomorúan tapasztaltam, hogy a padok sajnos használhatatlanok, mert egy kedves polgártársunk bepiszkította."

A tények sajnos jól láthatóak. Ahogyan az is, hogy nem mindenki igyekszik betartani a közösségi együttélés akár legalapvetőbb szabályait sem.

Ez is érdekelhet

Ádám Attila Megasztár
„Ha ő nincs, én sem vagyok itt” – Ádám Attila szívszorító vallomása a Megasztárból
MiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénBulvárCelebhírek
A borsod-abaúj-zempléni kis községből robbant be a Megasztár élő show-jába. Ádám Attila göröngyös úton jutott el idáig.
25 órás táncmaraton
Huszonöt év, huszonöt óra, végtelen ritmus
MiskolcKultúraSzabadidő
Negyed évszázados lett a Limited Dance Academy, és nem is akárhogyan ünneplik meg ezt az évfordulót. 25 órán át táncolnak megállás nélkül a diákok.
Elhagyott épület lángolt a belvárosban
MiskolcHavaria
A romos épület oltását már megkezdték a tűzoltók.
Csemege lesz a szomszédvárak csatája
MiskolcSport
A négy napos ünnep sorsolása úgy hozta, hogy október 24-én Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rangadót játszanak a férfi kosárlabda NB I/B-ben.