Ugrás a tartalomra

Az első félidőben eldöntötték

Létrehozva
Labdarúgás, Simple női NB I. liga, 10. forduló.
Kép
A boldog diósgyőriek a meccs után. Fotó: DVTK
A boldog diósgyőriek a meccs után. Fotó: DVTK

A hazaiak az első félidőben jelentős előnyt szereztek és már biztos győztesnek látszottak. A pécsiek azonban a hajrában két gólt is szereztek és nyílttá tették a találkozót, amelyet végül megérdemelten nyertek meg a diósgyőriek.

DVTK – Pécsi MFC 3–2 (3–0)

Miskolc, diósgyőri edzőközpont, 100 néző. V.: Kalmár P. (Juhász B., Törtei).

DVTK: Galambvári – Pierre-Jerome, Nagy P. (Magyar), Katona, Ezer, Szolomájer, Mikó, Simon L. (Leal), Havasi, Myhal, Madarász. Vezetőedző: Bém Gábor.

Gólszerzők: Myhal (11.), Nagy P. (2 – 13., 16.), ill. Tristan (77.), Turi (83.).

Kiállítva: Mikó (72.).

Jók: Nagy P., Myhal, ill. Tristan. 

Így látta Bém Gábor

Bém Gábor (a DVTK honlapjának): – Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, a támadó zónában sok labdát szereztünk és ezekből megvolt a játék folytatása is. Az első félidőben sok helyzetet alakítottunk ki és a pontos befejezésekből három gólt szereztünk. A szünet után egy biztonságosabb taktikát választottunk, de a kiállítás után az ellenfelünk többet birtokolta a labdát és a nagy nyomásnak két gól lett a vége. Ezen a mérkőzésen minden játékoson érződött a győzni akarás, és az alázat, ami ehhez a sporthoz kell. Gratulálok a csapat minden tagjának és a stábnak is.

Címkék

Ez is érdekelhet

Avas busz
Hétfőtől máshol állnak meg a buszok az Avason
Miskolc
Több autóbusz-megállóhelyet is áthelyeznek az Avas területén.
Speciális hosszú túrát szerveztek a Szent István-barlangba
Exkluzív kaland a föld alatt Lillafüreden
MiskolcÉletmódSzabadidő
Speciális hosszú túrát szerveztek a Szent István-barlangba vasárnap. Így ünnepelték a barlangok világnapját.
Balázs Győző Református Gimnázium színházi táncos szakának 9. évfolyamos növendékei Európa-bajnok
Európa-bajnokok lettek a miskolci lányok
MiskolcSport
A Balázs Győző Református Gimnázium színházi táncos szakának 9. évfolyamos növendékei Európa-bajnoki címet szereztek a múlt hétvégén Balatonfüreden - adta hírül az iskola.
Lezárult a vizsgálat a miskolci plakátokon megjelent pap ügyében
MiskolcEgyház
Lezárult az Egri Főegyházmegye vizsgálata a Miskolcon plakátokon megjelent, kiskorút érintő vádak ügyében.