- Miskolc város legutóbbi közgyűlésén a város jegyzőjét érintő állítások kivizsgálására belső vizsgálatot rendeltem el. Dr. Senviczki Erika jegyző a mai napon benyújtotta lemondását, amelyet elfogadtam. Az új jegyző kiválasztása pályázati eljárás keretében történik; ennek lebonyolítására a jogszabályok szerint 30 nap áll az önkormányzat rendelkezésére - írja bejegyzésében a polgármester.
Lemondott Miskolc város jegyzője
Létrehozva
Tóth-Szántai József polgármester jelentette be kedden a közösségi médiában, hogy Miskolc város jegyzője benyújtotta lemondását, amelyet a város vezetője elfogadott.
Ez is érdekelhet
Felcsaptak a lángok a DVTK stadionnál szombaton
Tűz keletkezett a DVTK stadion közelében szombat délután.
Egy gödör is elég lehet: súlyos sérülésekkel végződhetnek az elektromosroller-balesetek
Nem kell 100 kilométer/órával száguldani ahhoz, hogy komoly baj történjen egy elektromos rollerrel.
Jön a II. JátszóTÉR Fesztivál Miskolcon
Augusztus utolsó hétvégéjén a gyerekeket és a családokat várják egy fantasztikus fesztiválra Miskolcon.
Ki legyen augusztus hónap állata? Három különleges jelölt közül lehet választani
A Miskolci Állatkert ismét arra kéri követőit, hogy szavazzanak kedvencükre, és döntsék el, ki legyen augusztus hónap állata.