Ugrás a tartalomra

A Kisavastól a Nagyavasig folytak a bükki borok

Létrehozva
Idén is megrendezték a már-már hagyományossá vált Bükki Borok Napját.
Kép

A szombat késő délután elrajtoló minifesztivál központjának kétségtelenül a Gonda borászat bizonyult, ám az események messze nem korlátozódtak az Arnóti sorra. Társasjáték, kitűzőkészítés, buborék-show és egy Classic Brass Quintet koncert vezette fel a hangulatot.

Kép

A Miskolcért Közösségi Alapítvány által szervezett beszélgetést és ötletbörzét adománygyűjtés is követte. Sötétedés után a Kinodomino szabadtéri filmvetítése, a 66 Szezon c. alkotás következett. Végül pizzázás, majd afro disco, groove és funk DJ-zés zárta az estét.

Preview Image
Juhász Ákos képgalériája

Mindezzel párhuzamosan kicsit lentebb, az Avasi Présház udvarán pedig kihirdették a 2024-es Miskolc Polgármesterének Bora verseny győzteseit.

Ez is érdekelhet

Új albummal jelentkezett a Gedeon Reflects
SzabadidőMiskolcBelföldKultúra
A részben miskolci gyökerű banda pénteken mutatta be az új albumot a budapesti Muzikum Klubban.
Három az egyben: június elején rockzenével telik meg a Vasgyár
SzabadidőMiskolcBorsod-Abaúj-ZemplénKultúra
A Vasgyári Közösségi Ház kertje ad otthont a II. Rock Weekendnek június elején.
Öt táv közül választhatnak a hegyi maratonra érkezők
SzabadidőMiskolcSportSzabadidő
A 33. Bükki Hegyi Maraton-Kisgyörgy Ádám Emlékverseny elnevezésű nemzetközi terepfutó viadalt június 7-én, szombaton rendezik meg.
Óriásbuborék-show és Csiribiri-koncert is várja a családokat Miskolctapolcán
SzabadidőMiskolc
Ez a hétvége a gyermekekről, a családokról szól Miskolctapolcán.