Ugrás a tartalomra

Az oroszlán is lefagyott a kifutójába bemászó nőtől

Létrehozva
Egyre több állatkerti látogató lépi át a létesítmény íratlan és írott szabályait.

Tiltott simogatások, etetések és az állatok meghökkentő zaklatása már nem olyan ritka, mint hajdanán volt. Sőt, ma már egyre több olyan emberről lehet hallani, akik szó szerint besettenkednek az állatok egyébként elzárt kifutóiba.

Nehéz elképzelni, milyen gondolat mentén jut valaki arra a következtetésre, hogy megéri bemászni egy veszélyes állat ketrecébe. Sokan emlékeznek arra az esetre, amikor a Harambe nevű gorillát végül megölték, mert egy négyéves gyerek beesett a ketrecébe, vagy amikor egy jaguár megtámadott egy szelfiző nőt, aki bemászott mellé.

Az oroszlánoknál és a többi nagymacskánál a legtöbben teljesen tisztában vannak a határokkal, a napokban azonban a bronxi állatkertben ennek az ellenkezője derült ki. Egy kíváncsi látogató bemászott az oroszlán kifutójába. Az esetről készült sokkoló videó villámgyorsan terjedni kezdett a neten, sokan nem értik, miért jut eszébe valakinek ilyet tenni.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hernan Reynoso (@realsobrino) által megosztott bejegyzés,

 

A videón jól látszik, ahogy a nő nemcsak hogy megközelíti az oroszlánt, de még egy furcsa táncra is perdül, hogy lehetőleg még jobban felhívja magára a ragadozó figyelmét. Aki szemmel láthatóan teljesen lefagy a látottaktól –valószínűleg ez volt a szerencséje a hölgynek, aki emiatt biztonsággal ki tudott sétálni a karámból.

A felelőtlen, veszélyes tettének azonban súlyos következményei lesznek, nemcsak az állatkert területéről tiltották ki, hanem még eljárást is indítottak ellene – legalább a rendőrségen lesz ideje elgondolkozni a tettei következményein.

Ez is érdekelhet

Megvan az Önök kérték új műsorvezetője
CelebhírekBelföld
Az elhunyt Bényi Ildikó helyét veszi át.
Gördeszkával kísértette a sorsot az M3-as autópályán
CelebhírekBorsod-Abaúj-Zemplén
A rendőröknek is akad néha meglepetés az autópályán, szeptember 30-án több bejelentést kaptunk egy nem mindennapi közlekedőről, aki gördeszkával próbált "hazagurulni" az M3-as autópálya leállósávján Budapest irányába - osztotta meg a közösségi médiában a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrség.
Curtis Lillafüreden forgatott klipet legújabb pop balladájához
CelebhírekMiskolc
A véleményvezér rapper, Curtis új szerzeménnyel jelentkezett, mely sokaknak tartogathat meglepetéseket. Ugyanis nemcsak a dal műfaja, témája és időzítése, hanem maga Curtis rendhagyó előadásmódja miatt is váratlannak mondható.