Ugrás a tartalomra

Férfi vízilabda Eurokupa - Simán nyert a BVSC

Létrehozva
Sima győzelemmel kezdte a BVSC a férfi vízilabda Eurokupa csoportküzdelmeit: a magyar csapat barcelonai négyesében pénteken a görög Panioniosz felett diadalmaskodott 18-9-re.

A zuglóiak legjobbja Nagy Márton volt hat góllal.
A BVSC szombaton a házigazda CN Barcelonával, vasárnap a francia Tourcoing együttesével találkozik.
    
    Eurokupa, csoportkör:
    A csoport (Barcelona):
BVSC Zugló-Panioniosz (görög) 18-9 (4-3, 3-3, 2-1, 9-2)
    C csoport (Kranj):
OSC-Crvena zvezda (szerb) 17.00
    G csoport (Szolnok):
Szolnoki Dózsa-CN Terrassa (spanyol) 18.00

A négyes csoportokból az első kettő jut a nyolcaddöntőbe.
A zágrábi F csoportban az Eger szerepel, itt az olasz Trieszt visszalépése miatt csak három csapat küzd meg egymással.

Ez is érdekelhet

Lehmann Csongor
Magyar sikernap Tiszaújvárosban: 31 junior és 14 elit versenyző jutott döntőbe
SportBorsod-Abaúj-Zemplén
Kiemelkedő magyar szerepléssel zárult a Tiszaújvárosi Triatlon Fesztivál szombati versenynapja. A 20. Junior Triatlon Európa-kupa és a 27. Triatlon Világkupa elődöntőiben összesen 45 magyar versenyző harcolta ki a vasárnapi fináléba jutást.
Képgaléria
DVTK - MFK Zemplín felkészülési mérkőzés
Első felkészülési meccsét játszotta a DVTK
SportMiskolc
Labdarúgás: szombaton 11 órától játszotta első felkészülési mérkőzését a diósgyőriek NB II-es csapata.
Blázsovics Péter vezetőedző folytatja munkáját. Fotó DVTK
Atlétikai és fizikai edzésekkel kezdenek a DVTK-s lányok
SportMiskolc
Röplabda: július közepén kezdik az erőgyűjtést a DVTK Ongropack női röplabdázói.
A magyar válogatott. Balról Szabó Fanni, a DVTK tagja. Fotó: magánarchívum
Franciaországban portyáznak
SportMiskolc
Kosárlabda: a diósgyőri Szabó Fanni a 3x3-as válogatottban játszik.