Két meccset játszik Miskolcon a magyar jégkorong válogatott
Az A-csoportos világbajnokságra készülő magyar jégkorong válogatott nyolc felkészülési mérkőzést játszik négy hét alatt - számol be a dvtk.eu.
A program részeként a magyar csapat két meccset játszik a Miskolci Jégcsarnokban, az ellenfél pedig a világranglista 11. helyén álló Dánia lesz. A találkozókat április 25-én és 26-án rendezik.
A nemzeti válogatott a jól bevált helyszíneken túl olyan településekre és csarnokokba is ellátogat, ahol régóta vagy tán sosem volt lehetőség arra, hogy a helyi hokiszerető lakosság találkozzon a sportág hazai legjobbjaival.
A VELETEK BÁRHOVA-TURNÉ Székesfehérváron, hazánk legújabb multifunkciós létesítményében, a MET Arénában kezdődik április 10-én. Másnap felkerül a nemzeti válogatott-mérkőzések helyszínei közé Ajka, majd egy héttel később Győr és Szombathely is! Ezután nyugatról keletre, Miskolcra költözik a turné, majd Káposztásmegyer érintésével az ország legnagyobb arénájában, az MVM Dome-ban következik a finálé: a világranglista-első Kanada elleni csúcsmérkőzés - írja a miskolci klub portálja.
Címkép forrása: jegkorongszovetseg.hu