Ugrás a tartalomra

Újra zavartalan a 3-as számú főút forgalma

Létrehozva
Befejeződött a helyszínelés, a műszaki mentés és az úttakarítás a Turulnál történt baleset kapcsán.
Kép
Képünk csak illusztráció

Délután 3 előtt a 3-as számú főút 196. kilométerszelvényében egy, az úttest mentén álló műszaki hibás kisteherautóba ütközött egy másik jármű. A baleset során egy személynek könnyű sérülései keletkeztek. Az ütközés során a balesetet okozó gépjárművön szállított üzemanyagtartály megsérült, melynek tartalma az úttestre folyt.

A helyszínelés és a műszaki mentés időtartamára a 3-as számú főút balesettel érintett szakaszát a rendőrség teljes szélességében lezárta. A korlátozást a hatóságok 18 órakor feloldották, az említett időponttól a főút forgalma ismét zavartalan.

Ez is érdekelhet

Embert gázolt a vonat Mályiban - frissítve
Borsod-Abaúj-ZemplénBaleset
A tűzoltók segítenek az utasoknak átszállni a mentesítő járatra.
Záporok, zivatarok és megélénkülő szél várható szerdán
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Északnyugat felől csökken a felhőzet, de a záporok, zivatarok is valószínűek.
2026. május 09-én reggel barnamedve (Ursus arctos) észlelés történt az Aggteleki Nemzet Park déli részén, Égerszög település külterületén, egy szórón.
Figyelmeztetést adott ki az Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság
Borsod-Abaúj-ZemplénKörnyezet
Egy anyamedvét és a bocsát látta a természetvédelmi őr Borsodban.